Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan kéne egy kicsit manipul...

Hogyan kéne egy kicsit manipulálni az embereket?

Figyelt kérdés

Pl. van egy bnőm aki nagyon elszállt magától, és én vagyok neki a kis mögötte járkáló "szellem" vagy nemtudok hogy fogalmazzak, de a lényeg az hogy nem is vagyok neki fontos, csak kihasznál hogy vele legyek...

és amikor mással vagyok akkor ő mindig elveszi tőlem azokat az embereket. Valahogy lényegessé kéne tennem magam.

14/L


2010. nov. 2. 17:14
 1/7 dellfil ***** válasza:
88%

Nem kell. Már eléggé agyon vannak manipulálva így is...

Amúgy meg akkor nem a "barátnőd". Ő csak (jó esetben) a "fegyverhordozójának" tekint.


dellfil

2010. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Akkor minek barátkozol vele? Itt kezdődne a dolog, hogy aki kihasznál, ahhoz nem megyek oda önként rabszolgának... Amíg ez nincs meg, manipulációról ne is álmodozz.
2010. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
jól agyald meg
2010. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért vagy mindig a s.ggében, ha folyton csak kihasznál?
2010. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hatalmát kellene megfúrni.
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mindig hív, meg siettet, és én nem tudom mondani h nem megyek meg ilyenek...

egyébként már jobban odafigyelek erre, és egyre jobb.

tehát szépen lassan helyre kerülnek a dolgok, csak ahogy írtad is, valahogy rá kéne jönnie, hogy nem körülötte forog a világ. Azt meg, hogy nem a barátnőm... hát van benne valami, de vele már ovis korom óta ismerjük egymást és így nehéz "elválni"

és köszi a válaszokat

2010. nov. 4. 15:57
 7/7 anonim válasza:

A manipuláció muvészete

Szerző: Josef Kirschner

Kódszám: xA48

Vonalkód: 9789639197114

ISBN kód: 9639197114

Kiadás éve: 1998

Oldalszám: 144

2013. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!