Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mi a Mellérendelő szintagma...

Mi a Mellérendelő szintagma fogalma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letudnátok nekem írni a mellérendelő szintagma fogalmát? a tankönyvemben (7. osztály) nincs bent annyit ír hogy: A tankönyvedben a 153-156. oldalán a mellérendelő szintagmák című részben fogsz megismerkedni.

Na oké odalapoztam átnéztem stb. de mi ott még jóval nem tartunk és ott a fajtáit írja és nem tudom melyik kell majd a témazáróban ami holnap lesz. :D De röpdogában meg kérdezte hogy mi a mellérendelő szintagma fogalma. Na szóval annyit kérnék hogy a mellérendelő szintagmának a fogalmát valaki leírná? nagyon megköszönném. :D 13/l


2013. jan. 2. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz. Mielőtt kiírtam volna a kérdést utánajártam a googlen. :D Csak gondoltam ha itt valaki leírja jobban megértem..
2013. jan. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!