Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Egyértelmű így amit írtam?

Egyértelmű így amit írtam?

Figyelt kérdés

A gyermekem után járó gyedet szeretném lemondani, mert gyest igényelek január 1-től. Ezt így fogalmaztam meg:


XY nevű, ekkor született gyermekem után igénybe vett gyermekgondozási díjam folyósítását 2011. január 1-jétől kérem megszűntetni, a gyermek bölcsődei elhelyezésére való tekintettel.


Egyértelmű így hogy december 31-ig utalják nekem a gyedet és utána már nem kérem?


2010. dec. 9. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. De azért nem kell a GYED-ről GYES-re váltani, mert a gyerek bölcsis lesz...
2010. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, akkor ird még hozzá, hogy a folyósitás utolsó napja 2010. dec. 31. legyen.

De nekem egyértelmű.

Dolgozni mész? Ugye tudod, hogy gyes mellett várhatóan csak 4 órában lehet majd dolgozni, vagy nem jár a gyes majd, ha 8 órában mész vissza...

2010. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dolgozni megyek igen, és a törvényjavaslatról is tudok. Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 10. 06:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!