Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezek szerint megés csak...

Ezek szerint megés csak leehet antigravitacios hajtómüvet késziteni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 14. 13:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocanát lehet? [link]
2017. okt. 14. 13:44
 2/11 A kérdező kommentje:
2017. okt. 14. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2017. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért lehetne?

Mert írnak róla valamit?

Tudod mennyi hülyeséget hordanak a neten össze?

2017. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség szerintem létezik antigravitáció
2017. okt. 14. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy a milleneum előtt pár évvel, amikor fizikus szakra jártam volt egy video a neten, amiben elvileg sikerrel végrehajtották az első antigravitációs kísérletet. A kábel TV is lehozta. Az volt benne, hogy valami Tesla ágyúval lőttek egy szemetes kukát, amire az a plafonra esett, mivel antigravitáció esetében a föld görbületét kinyomta elvileg.


Utánakérdeztem a tanáraimtól egyetemen, de egyik sem hiszi hogy igaz. Ők csak akkor tudnak nyilatkozni, ha szaklaban olvassák. Anno én sem hittem el. Azóta se híre, se hamva ilyen ketyeréknek.


Amit a videoban látunk, az egy szabadalom alapján épített konstrukció. Nem tudjuk, hogyan működik, csak ha megépítjük és megvizsgáljuk. Én egyébként nem hiszem, hogy létezne olyan antigravitációs technológia, amihez az átlag ember hozzáfér. Ha létezne ilyen, csak a szupertitkos 50-es körzetben csinálhatták meg jól elrejtve a dokumentumokat. Ha ugyanis létezne publikus antigravitációs technológia, mindenki megcsinálná és tudnánk róla.

2017. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"Nem hülyeség szerintem létezik antigravitáció"


És alá tudod ezt támasztani valamivel legalább elméleti szinten, hogy miért is létezne?

2017. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyerök válasza:
Ma figyeltem hogy nehány csillag fejű fém csavarból, popszögecsből, kézzel formára kalapált lemezből álló, nagy csövön két szárnnyal ül egy ember. Kezébe néhány bowden... na ilyen pl a Mig-21. S nem hogy repül, hanem háborút nyer. Szerintem több dolog létezik már, mint amit tudnunk kell. Jó példa erre a 98 éves Nagymamám élete. Egyszer csak 7 gyerek után jött a tv, s az összes szomszéd azt nézte náluk nem is olyan rég. Most meg ha nem okosabb a Tv nálunk, fel vagyunk háborodva. Szóval biztos van már olyan hajtómű prototípus, de nem az obiba. Gondolj arra, egy BMW az elso rajztól a szalagról legurulásig 2 év, egy marsjáró 10. Tehát van idő vele foglalkozni. Amit akar az ember elér, bármilyen fizikai tételeket felrúg, semmibe vesz.. 👍
2017. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8! Valóban, én is láttam már olyan BMW-st, aki fizikai tételeket, elveket akart felrúgni, csak nem sikerült neki...
2017. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Igen, sok ilyen BMW-s van (hál'istennek nem mind), de az ilyenek többnyire hamar az árokban köt ki. A fizika az fizika, még egy BMW-vel sem lehet megerőszakolni, legyen az akárhány lóerős is... :)


Kérdező, arra azért én is kíváncsi lennék, hogy mi alapján állítod, hogy szerinted lehet antigravitációs hajtóművet készíteni. Csak mert az általad idézett Wiki linkben olvasható egy sor, idézem:


"A tudomány és technika mai állása szerint a jelenség nem kimutatható"


Ez alapján ugyanis jelenleg nem lehetséges.

2017. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!