Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Tudomány kategóriában lévő...

A Tudomány kategóriában lévő kommentelőknek mi a foglakozása?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztok?

2017. márc. 31. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Én egy munkanélküli, alkalmi munkákból élő, lecsúszott egzisztenciájú, társadalom alsó részének a peremén élő ember vagyok, aki a szociális háló miatt van még életben.

Nem volt ez mindig így, fizikával és alternatív tudományokkal foglalkoztam, majd egyszer egy tudományos áttörésre jöttem rá, beadtam a szabadalmat rá, majd nemsokára kiraktak a melóhelyről, és sehova nem vesznek fel azóta.

Rögtön utána "megkerestek" hogy felejtsem el amin eddig csak gondolkodtam is, mert véletlen balesetek mindig előfordulhatnak :)

Így hiába magyarázok a fizikáról meg részecskékről a favágás meg fűnyírás közben a kollegáknak, azok csak néznek, mint én, mikor kiraktak a tudományos életből :) :D

2017. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Néha kiírok ide tudományos jellegű kérdéseket, de hát nem nagyon akarják itt sem komolyan venni a tudós társadalom tagjai:)
2017. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Molekuláris genetikus vagyok és egy biotech cégnél vagyok project manager és kutató.
2017. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
84%

Gépész, pluszban finommech. műszeripari technikus, CNC programozói meg hálózatgazdai képesítéssel, német-angol közép C nyelvvizsgával.


Korábban szikraforgácsolóként dolgoztam.

Utána egy japán cég magyar leányvállalatának karbantartási főnökeként.

Aztán a Magneti-Marelli és a Fiat cégképviseleti mérnökeként a Suzukiban, a Fiat dízelmotorok, valamint azok motorvezérlőinek sori szervizelésén és pótalkatrész-ellátásán.

Aztán mérnök-kereskedőként német hegesztőgépek magyar forgalmazójánál.

Jelenleg szerszámgépgyártónál műszaki-kereskedelmi-marketing mérnöki pozícióban.


Assz'em nem hagytam ki semmit.

2017. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
gepesz tervezomernok autoiparban.
2017. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizikus vagyok, kutatóként dolgozom.
2017. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Matematikus, informatikus.
2017. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizikus vagyok a versenyszférában dolgozok.
2017. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztosító cégnél vagyok szennyeződés-felszámoló szakmenedzser.
2017. ápr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Középiskolai tanár, kémia, fizika és informatika szakokkal. A szakgimnáziumok természettudományos óraszámának csökkenése okán mindenféle ezekkel kapcsolatos szakmai tárgyat is tanítok.
2017. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!