Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni? Személyi...

Hol lehet venni? Személyi dozimétert szeretnék vásárolni illetve egyéb sugárvédelmi felszereléseket! Hol találok ilyent?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebay.
2010. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát néztem ott is de a dozimeter-keresésre semmit nem adki...
2010. ápr. 16. 10:45
 3/11 A kérdező kommentje:
ebayről amúgy sem tudok rendelni mert nem tudok pay-pal lal fizetni én pesten gondoltam hogy biztos van valami munkavédelmi bolt vagy ilyesmi ahol lehet venni.
2010. ápr. 16. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is megtaláltam csak nem szeretem az ilyen írjon nekünk és megmonjuk mennyi tipust....
2010. ápr. 16. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Mondjuk arra azért számíts, hogy ha halomra kezded vásárolni a sugárvédelmi eszközöket, akkor előbb-utóbb utánanéznek, hogy mire is akarod használni...

2010. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindegyiket meg lehet kapni, néha még vaterán is szokott fent lenni ilyen dolog. Amúgy drága multság ez, remélem tudod...


Illetve mire kell? Mert ha pl csernobilba mentek kirándulni (nem sok időre) vagy valami hasonló, akkor megteszi egy egyszerű vegyvédelmi ruha egy jobb pormaszkkal a nagyon félőseknek. Nem kell semmit se benyalni és nem lesz gond.

2010. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"...csak nem szeretem az ilyen írjon nekünk és megmonjuk mennyi tipust...."


barátkozz meg vele.

a helyzet az, hogy a komoly cégek napi árakon dolgoznak. gyakorlatilag minden ilyet külföldről hoznak be, azaz jellemzően euroban kell kifizetni. egy ilyen cég megnézi, hogy most éppen mennyi az árfolyam, rárakja a saját árrését és megmondja neked az árat.

azok a cégek, amik kirakják a honlapjukra az árakat, azok jellemzően jóval nagyobb árréssel dolgoznak, nehogy ráfaragjanak az árfolyamváltozásra.


így működik a valódi kereskedelem. :)

2010. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Canberra cég Dosicard terméke. (Segít a google).

Van bpesti képviseletük, az ár: 60000 Ft volt évekkel ezelőtt.

2010. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem van egy eleg ocska de eladom , csak ócsó pénzé. 25109 forint a dozi +666 forint a méter
2012. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!