Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Free energy ez kamu videó...

Free energy ez kamu videó vagy tényleg működik? Lent

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A videó értékelése általában rámutat
2015. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy kamu.
2015. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Én ilyennel hajtom a garázsban a részecskegyorsítómat. Márt írtam a CERN-nek is, hogy ők miért nem ezt használják. Még nem válaszoltak :)
2015. okt. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a semmiből jelenik meg energia, az kamu, vagy rendkívül alapos alátámasztás kéne és kb egy új fizika, amit megint alá kéne támasztani, és nem egy béna youtube videóban fog megtörténni :)
2015. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy az ilyenek miért nem egyenesen az ezotériába mennek?
2015. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu. Az egyik kommentelő megadta a magyarázatot:


ATTENTION: THIS ABSOLUTELY WORKS... Here's how it works. He has cleverly created a BS video that has generated 7 Million views. The views generate lots of money for him which he uses to pay his electricity bills. Brilliant! Free Energy Generation!


Vagyis a szerző csinált egy videót, amit több mint 7 millióan láttak, ezért kapott egy csomó pénzt, amiből kifizetheti a villanyszámláját, tehát ingyen energiához jutott! :))

2015. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hoppá! Hát én nem is így néztem eddig a dolgokat O.O
2015. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Akkor viszont ez a "free energy" nem "green energy", mert iszonyatos mértékű szellemi környezetszennyezést produkál. :)
2015. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!