Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kitől és mitől kell megvédeni?...

Kitől és mitől kell megvédeni? "Mentsuk meg a Fold-golyot " Istentol vagy a szennyezo "Tudomanytol?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nos, én még nem láttam volna, hogy Isten vagy a tudomány olyan nagy veszélyt jelentene a bolygóra.

Sokkal inkább a felelőtlen, buta, pénzéhes emberekkel van a gond.

2015. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tőlünk, na mégis kitől.
2015. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A bolygót nem kell megmenteni, köszöni jól van. Inkább az élővilágának egy részét kéne, beleértve magunkat is, mert szép úton haladunk a kipusztulás felé. Persze valami jószág túl fogja élni, ha mi nem is.
2015. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja , annyi buszkeseg van bennem , hogy szeretem magamat , egy tomeges ongyilkossagban nem vagyok resztvevo...:-)
2015. szept. 13. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:

4. Előbb vagy utóbb úgyis meghalsz. Utána meg már mindegy.

Habár magában a bolygóban tényleg nem lehet nagy kárt tenni, de a velünk párhuzamosan itt élő lényekben igen.

:(


Viszont apróságokkal te is tudsz tenni az ellen, hogy vigyázz a környezetedre. Tudod, alapok: nem szemetelsz, nem szennyezed a légkört, nem bántod a békákat és a hüllőket a kertedben, stb.

2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

'Inkább az élővilágának egy részét kéne"

Erre gondoltal ? : a legnagyobb katasztrofat a novenyek megjelenese (oxigen) okozta a Fold-golyon !!!!!!!! Ev -milliardokig is volt ELET (Co2-vel) ezen a kis homok szemcsen ......

2015. szept. 13. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Viszont nekünk eléggé nagy szükségünk van a növényekre, mivel tudtommval nem co2-t lélegzünk.
2015. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

(5-os)

En is hassznalom az internetet (nem erzem magam hasznosabb-nak mint Te ! ( a Google szennyezo , teccik-e erteni ?)

2015. szept. 13. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezért lehet megtenni, amit lehet. Sajnos az internet ma már létszükséglet. :(((
2015. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

(7-es)

En is gyilkos vagyok , mert szeretem magamat (oxigent).....:-)

Valamikor 400-500 millio evvel ezelott a CO2 3X-os volt , s ekkor volt a legszebb a Fold-golyo (homo-majom nelkul)!!!

Teccik-e erteni ?

2015. szept. 13. 19:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!