Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol találhatok jó álom elemzés...

Hol találhatok jó álom elemzést a neten?

Figyelt kérdés

Mostani álmaimban többször álmodtam krokodillal,kisebbel,nagyobbal és hiába keresgéltem az álmos könyvben és a neten is,nem igazán elégített ki a magyarázat.

Nem tud valaki egy jó helyet ahol van írva erről??


2010. febr. 16. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ez az álomfejtősdi engem is foglalkoztat, érdekel:)
2010. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ekrdesre nem tudok valaszolni,de szerintem ne a krokodil fogalmat tartsd magad elott hanem azon gondolkodj mit jelent neked a krokodil(felsz-e tole,szereted-e oket...vagy hogy almodban mit csinalt>megtamadott,csak allt....)
2010. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát volt,hogy csak úszott mellettem és nézett, voltak kicsi krokodilok akik csak úgy úszkáltak és igen féltem tőlük.

Aztán volt,hogy bekapott egy embert,nem ismerőst,aztán majdnem lenyelte de az ki tudott ugrani a szájából.

Próbálom az életemre vonatkoztatni háát lehet a kicsi krokodilok a 2 lányom miatt,sokat aggódok értük(16 és 18 évesek)az apjukkal laknak ,én elváltam egy élettársam van tehát lehet hogy ő az idegen de lehet,hogy a sok gond miatt(adóságok,napi gondok)miatt ugy érzem elegem van de mindig találok megoldást és mindig kijövök a gondokból.Szerintetek lehet ez a magyarázat??

2010. febr. 16. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem ez a kedvencem:

[link]

azt íra a krokodilra,mindent a szívedre veszel,igen biztos a lányokról van szó,lehet valamit nem értessz meg bennük,lehet néha meg is sértenek,de ezt nem azért csinálják,hogy ellened vannak,csak a szívedre veszed,vagy ilyenek..nézegesd meg,a tavat is,meg a vizet,meg az idegen embert,meg ilyesmi szavakat is!

2010. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2010. febr. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!