Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy tesóm 20perc...

Hogy van az hogy tesóm 20perc alatt meg tanulja a leckét én meg 1óra 30 perc alatt?

Figyelt kérdés
Mi itt a titok hogy tudnék gyorsabban felfogni dolgokat??
2014. máj. 18. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
MErt a tesód már harmadszorra járja az első osztály, te meg még először.
2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én iskolában a szünetben tudok a legjobban tanulni, mert ott, igaz hangzavar van, de csak arra koncentrálok. Itthon nekem sem megy, mert hallom kint szól a TV, arra figyelek mi megy benne, eszembe jut, hogy telefonon megnézzek valamit, vagy ha nincs semmi ilyesmi akkor nekiállok rajzolgatni. Szóval, ha kizársz mindent, akkor menni fog, vagy otthon, vagy a szünetben, mint nekem.
2014. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán megkérdezted a tesódat, hogy hogyan csinálja? :D

Lehet hogy kevesebb a leckéje, vagy okosabb, vagy egyszerűen csak jobban csinálja.

Ez utóbbi biztosnak látszik, tehát: lesd el tőle!

2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha én a buszon jobban tanulok csak több ideig, 1 kommentáló igen tesóm másodjára járja a 9.osztályt I fuck logic köszi a válaszokat
2014. máj. 19. 16:36
 5/6 A kérdező kommentje:
állítólag 8 hét meditálás után jobban fog az agy be venni információkat mármint napi 10-20 perc meditálás után
2014. máj. 19. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudni kell helyesen meditálni ! Ami nem azt jelenti, hogy elolvasod neten a szakirodalmat és kipróbálod.
2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!