Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a világ legunal...

Szerintetek mi a világ legunalmasabb gyártócsarnoka/üzeme?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Foxconn a malájoknál
2014. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik futószalag mellett dolgozol évek óta...
2014. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tengor ***** válasza:
#2, kezemből vetted ki a hozzászólást!
2014. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jájjj.... ahogy nézem, a Foxconn-al én sem cserélnék... :P


2-es hozzászóló:

"Amelyik futószallag mellett dolgozol évek óta"

Na jó, de még akkor melyik.......... Jaaaa, hogy nem mered itt leírni!! Na ugye-ugye! =]P

2014. máj. 3. 23:44
 5/7 A kérdező kommentje:
még* -> mégis
2014. máj. 3. 23:44
 6/7 anonim válasza:
Mindegyik ugyanolyan unalmas. Dolgoztam gyárban, szörnyű volt. Ilyen semmitmondó unalmas munkát végezni, elismerésem mindenkinek.
2016. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó : diákként voltál ott, vagy rendes, felnőttkorú, önálló alkalmazottként?


Van, ahol egy diákként - az alacsonyabb fizetést leszámítva - kicsit jobb is, de legalább nem rosszabb : az ott dolgozók (legalább egy része) barátságos, segítőkészek, nem cseszegetnek túl, ha már 48+ órája fenn vagy (mivel, hát órákra/előadásra is be kell járni) és szó szerint félálomban csinálod a csavarválogatást...


Viszont van olyan hely, ahol diákként még szinte rosszabb is.... a nevére már nem nagyon emlékszem, valamiféle MDM, MDT vagy ilyesmi volt.

Ott 40 kilósan is meg kellett emelni a 25 kilós vassal teli dobozokat, és felrakni a polc tetejére... máig nem tudom, hogy sikerült.

Kesztyűt nem adtak, így az csak a jobbik volt, hogy tiszta olajos lettem... de a jó éles vasak rendre el is vágták a kezemet.

Kicsin múlott, hogy nem akartak rögtön első nap túlóráztatni... hál' az égnek, aznap volt ott valaki, aki közben szólt, hogy diákmunkás szerződéssel azért nem kéne megjátszani... és akkor mehettem. Később viszont nem volt ilyen szerencsém =(

Ott nem is magyaráztak sokat a dolgokról, rögtön úgy kezeltek, mintha hónapok óta azt csinálnám : Kezembe nyomtak egy cikkszám ellenőrzőt, annyi volt rajta a gomb, hogy még IT-s hallgatóként se fért a fejembe, hogy hogy voltak képesek egy nagyobb vonalkódleolvasó méretébe annyi elektronikát bezsúfolni... azt' dolgozzak azzal... :/ Le is fagytam ott egy fél percre, hogy mi a franc van.


A nagy szemétség az volt számomra, hogy baromira nem erről volt szó - a közvetítő cég részéről.

Nodehát, ilyen a mostani világ is.... :/

2016. dec. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!