Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lesz egy szintvizsgám hogy...

Lesz egy szintvizsgám hogy tudnék hatékonyan tanulni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Na szóval csütörtökön lesz egy német szintvizsgám 14 nyelvtani 7 szóbeli tétellel. A nyelvtanival nincs baj inkább a szóbelivel. Nagyon félek hogy nem jut eszembe illetve nem fogom tudni megtanulni. Nincs valami jó ötletetek?

Előre is köszönöm annak aki segít! :)



2014. ápr. 21. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyelvtani résszel nincs gondod,akkor mi is a probléma?Egy-kétszer átfutod az anyagot és ott a tetthelyen beugrik.Na de elő nap nincs magolás már,mert csak összezavarod magad!
2014. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a 7 szóbeli az tömör német szöveg és ezért van vele gondom nem tudom megjegyezni...:/
2014. ápr. 21. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most érettségire kell?Akkor no para,egy kettest csak összehozol,majd a végső vizsgára készülj inkább!Ott megkaphatod az 5-öst is,akármilyen jegyeid vannak!Én is magyar érettségire egy szál tollat vittem,a többiek meg a kidolgozott tételeket magolták,még az utolsó percekben is:)!Minek?50 tételből pont azt húzza ki amit magol?Nézd 10-órakor jelenésem van a bíróságon,mint alperes.Már rég kész vagyok,itt a fejemben minden.Ők felolvassák,én egy mondattal összezavarom őket:).Nyugi nem én vagyok a bűnöző,csak most ők jelentettek fel.17-ik per!És most mit csinálok?Agy kikapcs és neked válaszolok.Csak nyugi!Már fel vagyok öltözve és indulok.
2014. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!