Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Letezik olyan oldal, amely...

Letezik olyan oldal, amely focitippeket oszt meg, vagy strategiat, hogy hogyan kell fogadni a mecsekre?

Figyelt kérdés
Altalanos fogadasi tippek 1 x 2 1x x2 12

#tipp #bet #hasznos info
2014. ápr. 12. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Na te is bebuktad a Bayernt most:).Azt totó kulcsnak hívják!Ezt magadnak kell megcsinálni,nem nehéz,csak az a kérdés mennyit akarsz beleölni!
2014. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tippmixem most nézem,400 szoros odds:),ha Róma megtartja ezt a 2 gól előnyét,akkor okés!Mert kihagytam most a Bayernt,mert ez tét nélküli meccs már nekik.Múltkor a Barcelona tett be,na meg a Szolnok...Na de miért ide írom:)
2014. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mecseknek nincs focicsapata.
2014. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép és jó ez a link,de a M.gldbachot,Na meg a Bayernt mind benézte.Itt a vége felé a kis csapatok pörögnek fel,mert pl.Stuttgart nem eshet ki.Igaz az x egyikek se jó,de Mgladbach,csak pár éve első osztályú,azóta kifosztották őket,pl a Reust.Mondom a Münchennek meg már a Bundesligában nincs tétje.Kérdező!Itt a vége felé a kis csapatok az esélyesebbek,kivéve ha nem az eu.szereplés esélyesek ellen játszanak.Nézd a Wolsburgot,ők farkasszemet kaptak:),hisz negyedikek,Leverkusen meg igen csak botladozik mostanában.Müncherre még két trófea vár!K.lauternt,egyértelmű,hogy lenyomja,de a másik ágon a Dormund-Wolsburg,már megint egy húzósabb meccs lesz.Jövő héten a Braunscweig fogadja a Bayernt ez országos 2-es tuti meccs csak nem nekem,mert az alsó ház mind a nagyokkal játszik,azok vérre menő játékot fognak vívni,de a Braunscweig is,Bayern meg már csak edző meccseket játszik:)!Itt Löw is beleszólhat,hogy ne a Német játékosok rongyolják egymást,hisz itt a v.b. is.Már tegnap elkezdték pihentetni,a "világ legjobb" kapusát.Augsburgtól vajon miért kaptak ki?:),mert ki kellett pofozniuk a M.Unitedet!Ezekre kell figyelni,nem arra,hogy ki az esélyesebb és a jobb csapat!
2014. ápr. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember ! A Mecseknek van focicsapata.Hajrá P. Mecsek Fc.Soha nem fogadok eredményre,győztesre.453 féle fogadás létezik egy focimeccsre.Ebből válogass. Persze nem a Pro-n.Oddsportal.com. Oddschecker .com.Stb,stb,,,
2014. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van?Ez nekem szólt,vagy a kérdezőnek,hogy meccset helytelenül írta le?Mert akárhogy is mindenképp helytelen:).Én innen dolgozok: [link] csak saját magára számíthat az ember,nem kérek más bölcs tanácsaiból:).PL:A Seria A-ban az összes kis csapat bepirosodott,túlzásba vitték a küzdelmet.Lazió,már 2 pirosnál jár.Na inkább abbahagyom:).12-esem lett most a totón,a Hannower nem jött ki a kombiba,ez van... 3500ft-ot csak megér,mert annyiba nyomtam.
2014. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!