Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki letudja írni nagyjából...

Valaki letudja írni nagyjából hogy miről szól az Egri Csillagok?

Figyelt kérdés
(most 5.-be járok de kíváncsi vagyok arra,hogy miről szól :) most még nem tudom kiolvasni)

2014. febr. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egri vár védelméről szól. Már most is elolvashatod.
2014. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jo konyv,nem az a "korhataros" fajta amit lehet nem ertesz meg ha nem vagy eleg erett ugyhogy szerintem nyugodtan hozzafoghatsz az olvasasahoz,en anno le sem tudtam tenni....ahoz viszont lusta vagyok hogy leirjam a rovid tartalmat bocsi...
2014. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A betűket ismered. Más feltétel nem szükséges. Kézbe veszed, és elkezded, már ha van hozzá akaratod.


Egy fiú és egy lány szerelmi története kiskoruktól kezdve felnőtt korukig, a török időkben. És közben bőségesen esik szó az akkori eseményekről, közöttük a fő eseményről, az egri vár védelméről, az ostromról és sok török és magyar ember jelleméről.

2014. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de most egyenlőre az a fontos hogy jók legyenek a mostani jegyeim nincs sok időm... :( :P
2014. febr. 3. 15:37
 5/5 Bálint3311 válasza:
Cselekménye 1533-ban indul, és az 1552-es hatalmas túlerővel szemben diadalt aratott egri hősök győzelmével zárul.
2014. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!