Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen állás való nekem?

Milyen állás való nekem?

Figyelt kérdés

Lehet, túl hamar gondolkodni, mert még csak 12 éves lány vagyok. Jegyeim (főbb tantárgyak):

Német: 4,5

Magyar: 5 (dicséretes)

Matek: 4,5

Töri: 5,0

Természet: 5,0


Nagyon jól megy a magyar, és nagyon könnyen megtanulom. Szerintetek melyik álláshoz kell jó helyesírás, irodalmi ismeretek? Ezen kívül magamról: Szeretem az állatokat, a Formula 1-et, szeretek tanulni (nem kell elítélni) ,szeretek olvasni (olvasom az Sz.J.G.-t) ,ezen kívül érdekelnek a horrorfilmek, lovagolok sportszerűen. Ti mit ajánlanátok? Vagy milyen állást keresnétek egy jó pár év múlva, ha a helyemben lennétek? :) (12/L , igaz már leírtam egyszer)


2014. jan. 7. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet elég korán elkezdeni az érdeklődési kör kialakítását! Ha már most vannak ezzel kapcsolatban kérdéseid, terveid, az hasznodra fog válni. Lesz is még időd dönteni, meg most nagyon jó korban kezded el, a jövőd tudatos megalapozását.


Mérnöki szakok szívesen várnak. Sok helyre kell mérnökként német.

Alkalmazott nyelvészként is sok helyen tudsz elhelyezkedni a gyártásban, az üzletben, politikában.

Ha szeretnél embereket irányítani, és vezető lenni, irány valamilyen menedzser szak. Ennek sok ága van. Lehet műszaki, programozói, pénzügyes, üzletvezetői, kereskedelmi, logisztikai.... Ha sok mindenre tudsz figyelni egyszerre, és könnyen fejben tudod tartani, amit hallasz, ezzel izgalmas pályát kezdhetsz. Ezek a tulajdonságok az orvosoknál és az ügyvédeknél is előnyös.

2014. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt még elfelejtettem, hogy mindenki azt mondja, hogy tipikus vezető egyéniség vagyok. Köszönöm a tippeket!
2014. jan. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!