Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy környezetvédel...

Hogy néz ki egy környezetvédelmi hatástanulmány?

Figyelt kérdés
következő hétre készítenem kéne egy környezetvédelmi hatástanulmányt (a házidolgozatunk gyakorlatból a szünet utánra) de fogalmam sincs hogy kezdjem. hogy néz ki egy ilyen egyáltalán? milyen hosszú egy ilyen? találtam az interneten, hogy milyen szempontok alapján lehet ezt megcsinálni de ezt még mindig kevés információnak látom ahhoz hogy neki lássak.

2014. jan. 3. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, márpedig a google a barátod. Ha én 5-6 éve, egyetemistaként, szintén nulláról össze tudtam rakni egy 30 oldalas tanulmányt, aminek teljesen hitelesnek kellett kinéznie, akkor neked is menni fog, a mai sokkal bővebb forrásból.
2014. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kapanyak válasza:
Nagyon csúnyán nézki.Ha levan fényképezve a "környezetvédök"vegyszerezése a "védelem" alatt álló területen.Látszik a hatás is !(forrás)Méhészujság.
2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!