Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megtanulni...

Miért nem tudom megtanulni egy verset?

Figyelt kérdés
3 Órán át tanulom de még az első versszakot sem tudom normálisan. Folyton mondogatom magamban, de mikor felmondom, egyszerűen lefagyok.

2013. dec. 29. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik vers?
2013. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy szoktam tanulni hogy elolvasom az első versszakot pl.3-szor majd a másodikat aztán eggyütt 3szor és felmondom és így tovább szerintem ezt próbált ki sok sikert hozzá.
2013. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudok jobb módszert (persze még mindig nem ártana tudni, hogy melyik versről van szó): Beírod pl. Youtube-ra, és meghallgatod többször egymás után az előadót, a leghatásosabb, ha közben olvasod a szöveget (persze magadban). Ezzel a módszerrel szerintem egészben is meg lehet tanulni a verset, de versszakonként is lehet így (nem mellesleg azt is hallod, hogy mit hogy kell mondani, mikor kell és mekkora szünetet tartani, stb., ezt persze formálhatod, ha te másként ítéled meg, de mindenképp ad támpontot).
2013. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megmondom én a legjobb módszert :D

Szarsz bele és egyest kapsz amúgy is az egész vers tanulgatás egy baromság.

2013. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugodj meg én még egyes versek címét se tom megjegyezni!
2014. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!