Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért fogtam egy rezet a...

Tamas2000 kérdése:

Miért fogtam egy rezet a vezetékből szetem a gáztűzhelynél a a lángba raktam?

Figyelt kérdés
Az elején narancsra szinezte aztán egy kisé zöld volt de nem mindehol csak a szélén aztán erősödödöt egyre zöld volt míg végül az egész zöld volt és utána ujra csak a széle volt zöld aztán csak naracs és a normális színe de egy kicsit még néha naracs let. Azt szeretném miért let az elején narncs színű és a végén miért nem színezte a tüzet.

#réz #gáztűzhely #zöld tűz
2013. aug. 28. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó lesz már végre, ha elkezdődik a suli!
2013. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Szivjál kevesebb füvet tesó:D
2013. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2xSü ***** válasza:
100%
Akkor most olvasd el a kérdésedet újra, lehetőleg hangosan…
2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 imco ***** válasza:
100%
:D
2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Te épp előbb volt egy kérdésed lángfestésről, kaptál is válaszokat, akkor most mi a gáz? :)

Mondjuk a másik egész olvashatóan volt fogalmazva.

Egyébként a válasz szerintem a következő:

Az elején a rézsál szigetelő lakkrétege égett, az volt a narancssárga. Aztán jött a réz lángfestése, aztán meg annyi korom meg rézoxid rakódott a drótodra, hogy már nem volt a réz meg a láng közt érintkezés.

Csiszold le a drótot szép fényesre és próbáld meg újra. Valószínűleg az első narancs már el fog maradni.

2013. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tamáska, nem gondolod, hogy nem kéne teleszemetelni a hülyeségeiddel a felnőttek játszóterét?

A szüleiddel kérlek beszélgess el és kérj tőlük egy pár pofont a lőporért meg a többi ön- és közveszélyes hülyeségedért. Mit kell tennünk, hogy megértsd, hogy amit csinálsz az veszélyes?

Jelen esetben "csak" annyi történhet, hogy az olvadt szigetelés rád csöppen. Nem kellemes, hidd el, lesz is bibi. De elégetheted a kezed az átforrósodott dróttal is. Sőt, az is lehet, hogy valaki meglátja a fogalmazási képességeid és agyonver egy serpenyővel! Szóval csak óvatosan! :)

G.

2013. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Nem volt rata szigetelés és fogóval fogtam.

2. nem volt rajta lakréteg mert ha keresztbe összeérintem vezeti az áramotszerintem pedig kosz volt és az is bizonyitja hogy az elején similyen fekete dolog nem kezdet égni amúgy köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 29. 08:38
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Ha lakkréteg (két k-val) nem volt, valóban lehetett akár zsír is a kezedről, az is sárgát nyom, ha ég.
2013. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. aug. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!