Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A nők vagy a férfiak okosabbak?

A nők vagy a férfiak okosabbak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
36%

A nők több dologra tudnak egyszerre figyelni? :O

Vegyük példának a vezetést, hiszen ott tényleg több dologra kell figyelni 1szerre.... és tudjuk mienek a női sofőrök... :D

2008. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
A vezetés nem csak a figyelmen múlik, sok más is kell hozzá - ezért nem megy jobban a nőknek.
2008. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
Az első programozó egy nő volt, Ada Byron, a költő Byron lánya, szóval uraim, sorry... :-P
2009. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a férfiaknak nagyobb lelki igényük van arra hogy azt hallják, igenis ők az okosabbak a nők meg jobban hajlandóak ilyesféle hazugságokra a férfiakért.


Szerintem nincs különbség abban ki az okosabb, de az tény, hogy másképp gondolkozik a két nem sokmindenben és ez így jó.


A vicces az mikor egy átlagos vagy buta pasi magyarázza egy nála sokkal okosabb nőnek, hogy a nők buták.

2009. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
89%
Szerintem az az okosabb, aki többet tanul. Én találkoztam már nagyon hülye férfival és nővel is, ugyan akkor akad nagyon okos nő és férfi is. Szerintem ez nemtől független, de, ha tovább akartok rivalizálni, csak tegyétek. Ennek sosem lesz vége.
2009. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem itt nem arra gondoltak, ki a műveltebb, mert a tanulás az ezt jelenti, hanem eredendően kinek vannak jobb képességei, ami meg nem nemtől függ.

Vezetés meg jobban megy a nőknek, ha azt vesszük, ugyanannyi főre vonatkoztatva ki okoz kevesebb halálos balesetet.

2009. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

A mi osztályunkban 2 angol csoport van. Ha csak azokat számolom , akik általánosban is angolosok voltak, akkor haladó: 2 lány, 15 fiú

kezdő: 12 lány, fiú pedig nincs


Ráadásul tavaly csak lányok buktak.


A másik, hogy nálunk a lányok nem tudnak semmit a világról. Próbáltam lányokkal politizálni, a világ dolgairól beszélgetni, de nem sikerült. Nemrég kérdeztem erről anyámat, nő létére azt mondta, hogy a férfiak okosabbak.

És még nem vettük figyelembe a tudósokat, Marie Curie-n kívül mind férfi.

Ha vkit tudományosan érdekel a dolog:

[link]


Bár én ezeket a kimutatásokat leszarom, sajnos inkább a tapasztalat beszél belőlem :(

És mielőtt rákezdenétek: igen, fiú vagyok

2009. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Fiúk és lányok intelligencia szintje nem attól függ, hogy milyen a nemisége.Ha a fiúk okosabbak lennének, akkor a lányokat korrekciós iskolákba iratnák, külön a fiúktól, és nem várnának el tőllük a fiúkéval azonos vagy maximális tanulási teljesítő képességet.A férfiak uralkodási vágya a nőkre nézve már időszámításunk előtt is érezhető volt,beleértve a tudás elfolytását a női egyedektől, a tudás hatalom megszerzése.Ám a modern civilizáció előrrehaladtával a nők egyre nagyobb pozíciókat töltenek be társadalmi és család fenntartás céljából.Ma már nincs olyan munkahely melyben a nőket megkülönböztetnék a férfiaktól, hiszen ezt a társadalom is szigorúan tiltja.Például a munkafelvételkor nem szabad a nemek milyenségére hivatkozni amennyiben a munkavállaló nem felel meg.Egyenlő jogok, egyenlő bánásmód, egyenlőség, testvériség, szeretet.Ez legyen a mottó,az emberiség jövője és feletsük el hogy ki az okosabb!Ne butáskodjatok ez már lejárt lemez!Vannak okos lányok és okos fiúk és vannak buta lányok és buta fiúk,de ha a két nem összetart többre viszik az életben mind tudományi mind társadalmi szinten mint eddig valaha. A nemek harca már a múlté! Ez pedig a 21.-század! Ébresztő!
2010. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak okosabbak (mert többet tudnak tanulni, mert nem kell gyereket szülni és háztartás munkát végezni) de a nők egyértelműen bölcsebbek!
2010. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egyénfüggő, a nemnek nincs köze a lexikális tudáshoz/intelligenciához. Én pl.lány vagyok, és az osztályfőnök mégis azt mondja, hogy én vagyok a legokosabb diák az osztályban.
2010. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!