Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valakinek megvan esetleg...

Valakinek megvan esetleg Váradi Zsolt: Adatbázis-kezelési ismeretek B (2003) c. könyvében hivatkozott adatbázis?

Figyelt kérdés
www.muszakikiado.hu/letoltes.php-re hivatkozik a könyv, de az már nem létezik

2013. júl. 20. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Időközben megváltozott az oldal.

A [link] oldalra kerültek a letöltések. Sajnos per pillanat én sem találom a kérdéses könyvhöz letölthető anyagot, de van ügyfélszolgálatuk a [link] címen, meg az oldal alján megtalálható az e-mail címük. Vedd fel velük a kapcsolatot, ne egy 3. féltől várj segítséget.

2013. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem reagálnak a megkeresésemre, pedig már többször próbáltam. Ezért próbálok itt segítséget kérni.
2013. júl. 20. 13:42
 3/7 SimkoL ***** válasza:

[link]


Esetleg...

2013. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt SimkoL !


Köszönöm válaszát, de a megadott linken én csak a könyvet találom, az adatbázist nem.

2013. júl. 21. 10:35
 5/7 SimkoL ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért olyan fontos az az adatbázis ? Ha ismerjük a felépítését bármikor létre lehet hozni egyet. Esetleg olyan adatokat tartalmaz ami vizsgához kell ?
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sorozat első része alapján könnyebb lenne végigmenni az anyagon a könyvhöz tartozó adatbázis alapján. (Nem is beszélve arról, hogy MEGVÁSÁROLTAM a könyvet, szóval annyit elvárhatnék a kiadótól, hogy életben tartsa a linket amelyre hivatkoznak, vagy válaszoljon egy mezei vásárló többszöri megkeresésére ...)
2013. júl. 21. 22:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokadik megkeresésemre végre válaszolt a kiadó, és elküldte az adatbázist. Azt ígérték kirakják az oldalukra is, ha másnak is kellene.

Még egyszer köszönöm a kommenteket.

2013. júl. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!