Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ismertető alapján elolvasná...

Az ismertető alapján elolvasnátok?

Figyelt kérdés
A gimit Lina magányosan,egyedül kezdi, majd megismerkedik Odival,és legjobb barátnők lesznek. Az úszásban kiemelkedően teljesít, versenyeket nyer. Viszont osztálytársa a bajkeverő Dina, aki szintén ezt a sportágat őzi, féltékenységből elhatározza, hogy tönkreteszi boldog, kiegyensúlyozott életét Linának.Egy napon a főhősünk találkozik egy fiúval, és egy érthetetlen folyamat kezdődik számára. Nem más, mint a szerelem. Az ember néhány perc alatt képes, máshogy látni a világot. Ez történik egy váratlan esemény folytán Dinával is, aki szintén változtat életstílusán. A történet szála egyre csak gabalyodik, és rá kell jönnünk, hogy ezt csak Lina tudja megoldani.

#könyv #ismertető #elolvasnád?
2013. júl. 9. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Véletlenül sem. Ezt a hat sort is kínszenvedés volt végigolvasni.
2013. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én sem vagyok oda az ilyesmi történetekért. Tömegével vannak ilyen könyvek és blogok a neten.


Ha a rakétatechnikával, a szovjet űrprogrammal, esetleg a peenemündei kutatásokkal foglalkozó könyvről lenne szó, akkor szívesen olvasnám.

2013. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez szörnyen unalmasnak és sablonosnak tűnik.
2013. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Eredetileg nem akartam választ írni neked, mert én sem olvasnám el. De ha már eddig csak negatív véleményeket kaptál, az egyensúly végett azért biztatnálak: van piaca ennek a műfajnak, főleg tinilányok és fiatal nők között, ill. az alacsonyabb igényszintűek köreiben.


És bár nem tudom, hány éves vagy, de a fogalmazási készségedhez és a szókincsedhez gratulálok. Szerintem érdemes lenne más műfajban is próbálkoznod. :)

2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Tudom, hogy nem nagy sztori, és csak egy kifejezett korosztály számára érdekes. Nem nagyon érdekel, különösebben, az, hogy korlátok közé van szorítva a történet. Azt is tudom, hogy ezek tucatregények, de engem ez érdekel. Azért köszi az őszinte válaszokat. Amúgy utolsó kommentelő. 14 vagyok.
2013. júl. 9. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Máshol is írták már, írd meg, ha jól esik, ha szeretnél vele, ezzel a történettel foglalkozni, akkor írd meg saját szórakoztatásodra, szóval hogyha örömödet leled a megírásában ennek a történetnek, akkor írjad, az csak egy ilyen kis mellékes dolog, hogyha másoknak is tetszik.
2013. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én már a Barátok Köztöt is rühellem. Tippelj!

G.

2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez, hogy is jön ide? :)utolsó kommentelő? Barátok közt?
2013. júl. 9. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Más emberek életeinek részleteinek lesése. Nem ismerős?

Sok mesterkélt (ha úgy tetszik mű)balhé, féltékenység, ármánykodás, szerelem. Nem ismerős?

Hulladék minőséget (bocs) produkáló írók. Nem ismerős?

Na, nekem kb. ez jött le pár éve az egyetlen 10 percig nézett Barátok Közt epizódból. Meg a te írásodból is.

G.

2013. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Felőlem. Ez a műfaj lényege. Hogy az életéről írni valakinek. De mindegy.
2013. júl. 9. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!