Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan agykontrollos...

Farkas135 kérdése:

Van olyan agykontrollos technika vagy bármi, amivel meg lehet utáltatni magunkkal egy ételt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha raksz rá valamilyen hányásos betegséget okozó baktériumot/vírust, többet biztos rá se tudsz majd nézni. Vagy egyszerűbb, ha hagyod megromlani azt az ételt, és utána eszed meg. A hányás és az utálat garantált, csak lehet belőle komolyabb bajod is, ezért nem javasolnám.
2013. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez egy érdekes megoldás, de fogyni nem nagyon akarok.. hányásos, hasmenéses dolgok meg sajnos ezzel járnak.. azért köszönöm :D
2013. jún. 9. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha valamit direkt elrontasz benne, pl. túlfűszerezed, elsózod, jól megcukrozod meg ilyesmi. Vagy ha valami undorítónak ható dolgot teszel bele, valami takonyra hasonlító anyagot stb.
2013. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond, hogy nem vagyok finnyás, szóval egy kis takonytól nem hiszem, hogy megutálnám azt az ételt.. :D az ilyen túlfűszerezés meg szerintem nem jönne be, mert max nem ízlene, de undorodni nem tudnék tőle ezért.. valami olyasmi kéne, amitől, ha csak rá gondolok, vagy meglátom hányinger kerülgetne.. Szerintem ezt valahogy csak tudat alatt lehet elintézni, nem pedig fizikailag..
2013. jún. 9. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor is mindenképpen valami feltételes reflex kell hozzá, az ételt össze kell kapcsolni valami negatívval. Mondjuk áramütés, vagy vagy minden falatnál kapsz egy nagy pofont.


Vagy menj el Dr. Csernushoz, és az majd leüvölti a fejed, hogy "már megint telezabáltad magad, te dagadt disznó!"

2013. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell agykontroll, elég, ha egy darabig azt eszel, és ráunsz. Ha meguntad, és még egy darabig eszed, akkor meg fogod utálni.
2013. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem jön be sajnos.. Testépítés miatt már kb. 2 éve minden nap, 4-5x csirkét eszem rizzsel, majdnem mindig ugyanazzal a fűszerrel és egyszerűen nem tudom megunni.. Ez minden kajával, így van sajnos.. Azt meg nem tehetem meg, hogy minden nap abból az ételből egyek többször is, amit meg akarok utáltatni magammal, mert nem olcsó, ráadásul el is híznék :D
2013. jún. 11. 22:47
 8/9 anonim válasza:

Agykontrollos könyvben azt olvastam, hogy először el kell képzelned azt a kaját undorítóan, (mondjuk egy penészes pincében pókhálósan, lehányva, romlottan, büdösen stb...) és magadat ahogy eszel belőle és rosszul leszel, és kövér vagy meg beteg leszel tőle (mondjuk átváltozhatsz egy gollemmé is akár) stb... Aztán ha már kellően elszörnyedtél, akkor nagy fényességes aranykeretben, fanfárszóra elképzeled az áhított pompás ételeket amire át szeretnél szokni, és magadat, amint jóízűen beleharapsz és kicsattansz az örömtől és szép vagy és egészséges meg boldog és minden happy...

Saját fantáziádon múlik. Hasonlóan a cigiről is le lehet szokni állítólag.

2013. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. jún. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!