Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez melyik tudományág? És kik...

Ez melyik tudományág? És kik foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Motorok tervezése, benzines , elektromos, és különféle alternativ megoldásokal, illetve a motorhoz szükséges energia előállitásával (akár új tipusú motor, és "energia" kisérletezésel) ? (Nem a két kerekű motora gondolok :D)
2009. szept. 25. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez gépész de nem 100% de nagyon valószinű, hogy az!:D

mert én gépésznek tanulok és hasonlókat tanulunk!

2009. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Én a gépész illetve villamos mérnökre tippeltem. Ha nem baj akkor kérdeznék egy-két dolgot ^^

(Előre is elnézést kérek a rossz fogalmazásért :D)

pl. a gépész épit egy motort. Ahoz kell valamilyen erőforrás. Az erőforrásal ki foglalkozik?

pl. olvastam interneten hogy valami olyasmit fejlesztenek ami járásal tölti az aksit. Tételezük fel hogy valaki épit egy biciklit ami mondjuk a két kerék gurulásával (ugy mint a viz erőmüveknél a viz sodrása forgatja "lapátokat"), itt az aszfalt forgatná a kerekeket (ahogy gurul a kerék), és az töltené az aksit, ami meg "mozgatja a kerekeket".

2009. szept. 25. 16:52
 3/3 dellfil ***** válasza:

Bocsi, kérdező, de te már megint felteláltad az örökmozgót! Remélem, tudod, hogy az tilos? No nem azért mert bárki embernek köze volna hozzá, hanem mert ilyen kis makacs a Dolgok Természete. Az megtiltja. :D

Szerintem, egyenlőre egy külön tudományág nincs az általad felsorolt problémák kutatására. Nagyonis szerteágazó ez a kérdéskör. A tudomány, és technika szinte minden területe érintett lehet, gondolj csak bele.

2009. szept. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!