Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy 2 perces...

Szükségem lenne egy 2 perces anyagra a példa képről. Hogyan csináljam ha nekem nincs?

Figyelt kérdés
Próbáltam a netről és a fejemből anyagokat gyűjteni hogy vajon mit is jelképez a példakép szó. de erről maximum 20mp-et tudok beszélni.

2013. ápr. 7. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Orosz sorozási kérdőív:

1., Ki a példaképe?

2., És miért éppen Lenin?

2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Példakép,nekem apum (lany,23 vagyok, apum 3 eve meghalt):

Irok rola,hogy miert a peldakepem,merits otletet!

Szoval,azert apuma peldakepem,mert mindig kovetkezetesen viselkedett mindenkivel. Gondolok arra,hogy nem turte a pontatlansagot, volt,hogy 3ra beszeltuk meg,hogy felvesz a haz elott, 3:05 kor elment az orrom elott,mert kestem. Ugyan ezt anyummal es noveremmel is megcsinalta.

Pelda erteku,mert mindig a szerint cselekedett,amit a legjobbnak latott es sose azt tette,amit elvartak tole. Volt,hogy etterembe mentunk, kezzel szerette enni a sultkrumplit,neki az volt a kenyelmes,ugy ette,nm torodott mas mit gondol.

Peldakepem,mert 7evig gondozta nagyimat agyverzes utan. Minden nap meglatogatta,gondozo not fogadott melle,nem sajnalta idejet es penzet.

Hihetetlenul becsulom,amiert ilyen ertekrendbe nevelt fel minket tesommal. Megtanitotta mi a helyes es mi nem. Megtanitott korultekintoen es ovatosan vasarolni.

Megtanultam tole a bolcs csend fogalmat. Nagyon hatasosan tudott csendben maradni,pont jokor es jo idoben beszelt.

Megtanitott donteni. Ha tanacsot kertem elmondta a velemenyet,de hozzatette a vegere mindig: ha ram hallgatsz,ugy csinalod ahogy akarod! :)

Nagylelkusegre tanitott. Sosem sajnalta a penzt az olyan emberektol akik vele tisztesseggel bantak es beszeltek. Viszont ha vki bunkon beszelt vele,elzavarta maga korul.

Mindig igazsagosan dontott,ha kikertek a velemenyet.


Azert o a peldakepem,mert rengetegen felneztek ra es adtak a szavara, a tag csaladban is o volt a csaladfo.


Remelem tudtam segiteni :)

2013. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!