Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az IQ-teszt...

Szerintetek ez az IQ-teszt reális eredményt ad?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 21. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy nem. Egyrészt kb. a feléig túl könnyűek a feladatok, másrészt nagyon hasonlítanak egymásra, plusz nincsenek nyelvi és térlátási feladatok.

Továbbá csak az időt méri, nem kér adatokat (kor, nem), tehát már nem lehet reális.


Az egész arra megy ki, hogy küldj nekik pénzt, ha tudni akarod az eredményt (1270 Ft-os sms-t). Persze ezt csak akkor jelzik, amikor már minden feladat kész, ez pedig tisztességtelen eljárás.


Nem tudom, hogy más gépén megjelenik-e az oldal, de bemásolom a linket:

[link]


Ha pedig te ezt mind tudtad, csak az oldal dealerjeként annak hirdetésével akarsz pénzt keresni, akkor te is részt veszel egy tisztességtelen üzletben, úgyhogy menj a retekbe.


[link]

2013. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen... nekem is furcsa volt az egész :)

nagyon köszönöm a válaszod!

2013. márc. 21. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Nincs mit. Eleinte bosszantott, hogy elszúrtam fél órát a teszttel és az oldal csekkolásával, de aztán persze megmagyaráztam magamnak, hogy végül is agytornának nem volt rossz. :D


Ha valóban megbízható tesztet és reális eredményt szeretnél, akkor ezeket tudom ajánlani:


[link]


[link]


Persze csak jól felkészült állapotban, azaz kipihenve, és egyéb gondoktól (éhség, szomjúság, zaj stb.) mentesen. :)

2013. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!