Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A rendőrség miből készítí a...

A rendőrség miből készítí a füstbombát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit eldobnak, és csípí a szemed, folyik az orrod. Azt a rendőrség készítí, vagy egy cég a rendőrségnek? És miből készűl, lehet ilyet csinálni házilag?
2009. szept. 9. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem a rendőrség készíti.És ne akarj házilag ilyent csinálni,mert büntetendő és veszélyes is.
2009. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nem, nem akarok, nem akartam és nem is fogok. Csak láttam nete, füstbombát hogy kell csinálni. és kiváncsi voltam tényleg lehet-e. Amúgy köszönöm!
2009. szept. 9. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Füstbomba, az sokminden lehet, a legegyszerűbbtől bonyolultabbakig is. De a könnygáz az konkrétan: bróm-aceton. Előállítani pedig laboratóriumi körülménnyek között viszonylag egyszerű.
2009. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom meg! Hát .....

Titok mert ha megcsinálnád állandóan azt dobáálnád vissza a rendőrökre ha a tömegben vagy!

2009. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem! Na mind1 És a rendőröknek van gázálarcúk, nem?
2009. szept. 11. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
ja a gáz álarc alap!
2009. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a 'sima' füstbomba is érdekel, azt ma már leírtam valakinek. Keress rá úgy hogy füst házilag.
2010. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A könnygáz is nagyon sokféle van, kevésbé és jobban irritáló gáz, egynámelyik típusa civilizált helyeken tiltott.
2011. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, elő lehet állítani erősen irritáló, csípő, égető szagú anyagokat akár otthon is.

Persze ehhez mindenképpen szakértelem szükséges, és persze felszerelés (elszívást is ide értve akár).

Remélem nem gond, ha nem írok példákat ilyen anyagra.


És ne is akarj ilyet csinálni. Hidd el, nem tetszene a dolog...

2011. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csináltam már és tetszett. :D

*pirós vagyok

2011. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!