Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Laura Ingalls életéről tudnáto...

Laura Ingalls életéről tudnátok írni? Minden érdekelne, a szülei, a testvérei, a barátai, ő maga.

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A Wikin megtalálod, és alul 2 további linket is.
2013. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az úgy nem mókás...
2013. febr. 8. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Miért kellene mókásnak lennie? :O

Ha érdekel valami, amit könnyűszerrel megtalálsz magad is, akkor ne másoktól várd, hogy megtegyék helyetted.


Egyébként Laura Ingalls Wilder élete sem volt túl mókás szerintem. A farm, ahol élünk című filmsorozat sem túl pörgős, bár a későbbi részek elég eseménydúsak, cselekményesek. De ezek döntő többségének semmi köze az írónő eredeti, életrajzi jellegű könyveihez. Bár néhány szempontból kellemes olvasmánynak tartottam őket, de mondhatni unalmasak.

2013. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a móka a mesélésben van. Egyszer például megfésülködtem és utána büszkeség fogott el...
2013. febr. 8. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor elég kócos lehetsz már, ha csak egyszer fésülködtél. Rasztázol? Esetleg benézhetnél úgy kutyafuttában valamelyik NG-laborba is, lehet hogy eddig ismeretlen, mutáns tetűfajokat fedeznének fel a hajadban.
2013. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, igazad van, nekem tetszik a fésülködős megjegyzésed. :-)
2013. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én vicces természetű vagyok, de az utolsó hozzászóló kommentje felháborított. Nem, nem a becsmérlésem miatt, mert nem vagyok sértődős, nem zavar, ha lelustáznak, vagy a természetemről írnak... hanem ez a mondata "Én ha ilyen lennék, elgondolkoznék az öngyilkosságon. " - Figyelj,nekem nem töri össze a szívemet az ilyen hozzászólás, de gondolj bele, ezt odaírod valakinek, aki esetleg lelkiválságban van, vagy teszem azt, fontolgatja az ögyilkosságot, nem érzi magát értékes embernek, stb. Senki se érdemel halált és, ha esetleg, ahogy olvastam a kommentedből, nem vagy magaddal megelégedve és gondjaid vannak, nem az a megoldás, hogy kivetíted másra, mások halálát ilyen ordenáré stílusban kívánod (megjegyzem, másokat öngyilkosságra buzdítani vagy tanácsot adni hozzá 1978 óta bűncselekménynek számít), hanem próbáld megoldani vagy kérj segítséget. Abban meg igazad van, hogy lusta vagyok, mondjuk nem arra voltam kíváncsi amit a wikin meg lehet találni, hanem bármire amit tudtok, mint plusz infót, de a neten nincs fent. Mindenesetre igen, lusta vagyok, ezt elismerem, de akkor sem érdemlek ezért halált... mint ahogy más hozzám hasonló ember se... és igen, erre fog érkezni Tőled egy felháborodott válasz, amiben mégjobban ócsárolni fogsz, de annyira nem izgat, csak akarom, hogy tudd, engem annyira nem üt szíves, ha valaki ilyet ír nekem, de mást esetleg lehet, hogy igen.
2013. febr. 14. 21:04
 8/8 Titokgazda válasza:

Törölve is lett. Azt akartam megnézni, hogy felkiáltójel, vagy pont volt-e a kiragadott mondat végén. Szerintem pont. Legalábbis, mint tényt próbáltam közölni, nem pedig felszólítani. De mindegy is.


Ha meg ilyen kimagasló értelemmel bírsz, amit válaszodból is le tudok szűrni, akkor meg... abszolút nem áll így össze a kép rólad.

Nyugtass meg, hogy hasznos dolgokra is fordítod, amid van; nem csak trollkodásra!


Ja igen. Nagy-nagy válságban vagyok... ( Az ember mindig azt következteti ki a nem egyértelmű dolgokból, amit a természete/hangulata diktál.)

2013. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!