Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Internetről, honnan tudnám...

Internetről, honnan tudnám megtanulni a kémkedést/hírszerzést alapfokon? Nem szeretnék nagyon részletes leírást se sulikat, csak pár tippet, hogy tudok hangtalanná válni, illetve eltűnni (ezt se úgy értsd, hogy tökéletesen csak pár tipp kéne).

Figyelt kérdés
Világ életemben szerettem a kémes filmeket.Most is nézem a "Minden Lében Négy Kanál\' c. sorozatot.Filmből nem igazán tudtam megtanulni,illetve sok a kamu benne.Google barát nem talált semmit,vagyis csak kütyüket.
2009. szept. 4. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amit ilyen egyszerűen meg lehetne tanulni, azok maguk is nagyon gagyi trükkök lennének, tehát semmi hasznát nem vennéd. Ami minden helyzetben nagy segítségedre lehet, az a széles körű műveltség, néhány idegen nyelv magas szintű ismerete, történelmi, politikai jártasság, fizikai erőnlét, kitartás, legalább egyféle harcművészet szenvedélyes űzése, helyismeret, kapcsolatok kiépítése, műszaki bigyók ismerete, helyi törvényeké szintén. Hirtelen ennyi ugrott be, de milliónyi más dolog is jól jöhet. Vannak pl. szervezett "túlélőtáborok" is, ahol nagyon sok fogást tanítanak meg a szenvedni vágyó városlakóknak.
2009. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valaki után kémkedni akarsz vagy lebuktatni szeretnéd akkor kezd egy egyszerűbbel mondjuk csak figyeld ki a mozdulatait stb.aztán olyan eszközöket is bevethetsz hogy mp3-as vagy diktafon amivel már anyagod is van és a kameráról ne is beszéljünk amit szerintem a legnehezebb elhelyezni hogy ne vegye észre de a kamera felvegye ahoz már sok mindent tudnod kell az illetőröl ! Én tapasztaltam mert én is szeretek kémkedni és van egy pár közönséges eszközöm amit nem kimondottan erre a célra terveztek :)
2011. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
léteznek kém cuccok de azt nem ajánlom mert a törvény tiltja tartását,használatát. mert ha van akkor bele kerülhet az az egyén 1 kémkedés vádjával 1 ügybe.
2011. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!