Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki lopja a netem és...

IxD kérdése:

Valaki lopja a netem és hogyan tudnám őt lekapcsolni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy routert kb. 1 hete és most azt vettem észre hogy nagyon lassu lett alig tölt be egy youtube videót.Szerintem valaki lopja, és hogyan lehetne őt lekapcsolni, hogy ne tudja lopni?

2013. jan. 30. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

#9

Én éppen azért tartom kódolatzlanúl, hogy az ügyvédem a főtárgyalásaon majd tudjon mire hivatkozni.


A pedofil képeimet pedig önmegsemmisítős adathordozón tartom.

2013. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

>megnyitod a Mozillát, Chrome-ot, vagy tetszőleges böngészőt, amit használsz (ha Internet Explorert használsz, megkereslek és eltöröllek a Föld színéről)

>oda, ahova a webcímeket írod, bepötyögöd, hogy: 192.168.0.1

>ezzel belépsz a router menüjébe, és minimális angoltudással be tudsz állítani egy jelszót a kapcsolathoz

2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én pedig lekódoltam.
2013. jan. 31. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy nem is lopja senki,csak eleve lassú a neted.
2013. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

szerintem nem lassú


[link]

2013. febr. 1. 05:59
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


A device list menüpontban ki tudod olvasni a kapcsolódó gépek MAC és IP címét.


[link] programmal pedig meg tudod nézni, hogy melyik gép mit internetezik. Ha levelezik, látni fogod az email címét.

Ezután megírhatod neki, hogy csak akkor internetezzen, ha te nem használod a netet.

2013. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!