Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen gimnáziumba menjek ha...

Milyen gimnáziumba menjek ha informatikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

a reál tárgyak mennek jól (Matek,Fizika)

Nem számít milyen nehéz bejutni!!!



2013. jan. 21. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ,h hol laksz mert hiába mondunk neked Debrecenbe sulit,ha soproni vagy.
2013. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
budapesten
2013. jan. 21. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Fazekas.


(Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem "jó infós gimi" nincs, csak jó reálos gimi.)

2013. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Öhm, a Szent Laciba az emelt informatikára. :)
2013. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kösz jónak tűnik, te oda jársz?

Ha igen milyen suli tetszik jók a tanárok?

2013. jan. 23. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem oda járok, de szerettem volna egy ideig, csak nagyon messze van. :/ De maga az egész iskola színvonalas, minden tagozaton komolyan veszik az oktatást. :) Egyébként 5 éves, az első évben angol nyelvi előkészítő is van. Vagyis a nyelvet is beszélni fogod, és nagyon jó leszel informatikából. Nincs szóbeli, csak a központi is a jegyek számítanak, fél osztály indul, az osztály másik fele tömegkommunikációs, ez az F osztály. :)
2013. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz sokat segítettél! Azt nem tudtam kideríteni, hogy napi hány informatika óra van heti 4-et olvastam de az kevésnek tűnik.
2013. jan. 25. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem olyan kevés az. :) És elég komolyan veszik. Nagyon jó suli. Persze nem akarlak rábeszélni, vagy lebeszélni a másik suliról, csak ajánlom nagyon.
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz ezt jelölöm meg elsőnek majd.
2013. jan. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!