Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi 3 nak a 10. hatványa...

Mennyi 3 nak a 10. hatványa (3 a 10en)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 19:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
xdd ha tölthetnék értelmesebb dologgal az idejüket,mint h erre a kérésre válazolnak ,azaz nem válaszolnak,hanem kioktatnak akkor miért nem teszik?? nem muszáj minden kérdésre válaszolni édeseim ;)
2013. febr. 22. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Én és Berta is válaszoltunk értelmesen a kérdésedre. Pontosabban az itt hozzászólók közül csak én nem válaszoltam a kérdésedre, de ahhoz képest az én válaszom a leghasznosabb. GRAT!


Szóval már ne is haragudj, de te kezdted a kioktatást, eszeském! Kicsit nagy a pofád, rád férne egy alapos keretezés.

2013. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ohh,hát én nem haragszom :)) igen,én kezdtem a kioktatást,mert én nem tudom értelmezni a feladatot irogatta mindenki h 3x3=9 9x3=27 27x3=81 na és tovább nektek sem menne,azért kérdeztem,mert nem akartam félreütni semmit,de már ez az oldal sem a régi,mert ha értelmetlennek,vagy feleslegesnek tartasz egy kérdést,akkor ne válaszolj r és ennyi ;)
2013. febr. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!