Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek Isten bölcsész...

Szerintetek Isten bölcsész vagy inkább mérnök?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 16:17
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen mérnök, hiszen a világ megteremtéséhez komoly mérnöki tudásra volt szükség, akár az élőlények bonyolult szerkezetét, akár környezetünk felépítését nézzük. Véleményem szerint ehhez semmiképp nem lett volna elegendő például egy szabad bölcsész végzettség.
2012. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%

Szerintem bölcsész!

Mondá az Úr: Úgy csinálom, hogy jó legyen!

És jó is lett, nem ült le matekozni, meg ilyenek.

2012. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hinném, hogy mérnök, mert azért bőven volna mit újratervezni, szinte mindenben. Például ahogy a DNS optimalizálva van... nem bíznék rá még egy munkát, az hét szentség.
2012. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember a fő attrakciója, akkor ez alapján bölcsész lehetett, de a leghülyébb, lógós, semmirekellő fajtából.
2012. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ná, hogy mérnök!

gyakorivalasz2: Ilyen kaliberű munkánál szvsz. már az is jó eredmény, hogy nem nő spontán kopoltyúm! Bár ha beszámítjuk, hogy Isten mindenható, akkor már másfele billen a mérleg... :D

Viszont olyan víz/gáz/fűtésrendszert szerelt nekünk össze, hogy a Pista bá' a szomszédból ehhez képest lófütty!

Így én mérnöknek mondanám, némi bölcsész beütéssel. Lehetne mindkettő? :)

G. (ateista)

2012. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jújj, ezt a bölcsészopció elég nagy sértés.. Mérnök a'!
2012. dec. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Isten inkább polihisztor, de nem hiszem, hogy bármelyik is. Nem úgy tervezett, mint egy mérnök, de nem is bölcsész.
2015. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!