Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012. szeptember 5-én 22:42...

2012. szeptember 5-én 22:42 milyen megfoghatatlan jelenséget láthattam Újlak 1-es gödör felől a Mátyás-hegy keleti lejtője felett?

Figyelt kérdés
A jelenség töredék másodpercig tartott, mint egy apró meteorit felvillanása. A jelenség: Fél telihold nagyságú kékeszöld labda fehér aurával ívelt meredek szögben száguldott a föld felé, de mielőtt eltűnt volna a Mátyás-hegy mögött, eltűnt. Az objektum zuhanásának íve az objektum láthatóságának idején végig látszott és vele együtt tűnt el. Az ív is fehér volt, mint az aura. Az aura nagyobb volt mint a telihold, de nem robbanásnak látszódott. Látta-e valaki más a jelenséget? Véleményem szerint ez egy viszonylag nagy jégmeteorit volt, azért tűnt kékeszöldnek. A fehér (ív és aura) gőz. Csak azt nem értem, hogy miért világított az éjszakában.

#jégmeteorit
2012. okt. 7. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

> Látta-e valaki más a jelenséget?

Nagyorosziban és Orosházán láttak fura hullócsillagot:

[link]

2012. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!