Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan könyvet ajánlani...

Tudtok olyan könyvet ajánlani amelyik hipnózis technikákkal foglalkozik? (nem orvosi jellegű érdekelne)

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő képzettség nélkül ez TILOS!

Azért, mert veszélyes.

Orvosi vagy bűvész képzettség kell. Inkább orvosi.

2012. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A bűvész képzettség szerintem nem említhető egy lapon az orvosi képzettséggel, minden esetre, ha bűvészi képzettséggel lehet csinálni, akkor annyira veszélyes nem lehet...

De írtam, hogy NEM ORVOSI hipnózisra gondolok.Nem az a célom, hogy ingát lebegtessek a delikvens szeme előtt és amíg "kómás" állapotban van, addig bemagyarázok neki valamit, vagy kikérdezem.

Én csak annyit szeretnék, hogy (éber állapotú) emberekre nagyobb hatással tudjak lenni, hogy könnyebben elérjem az akaratom és könnyebben megértsem őket, jobban a fejükbe lássak.Állítólag hipnotizőröknek ehhez nagyobb a tehetségük , illetve megtanultak egy bizonyos beszédstílust, amellyel az emberek könnyebben irányíthatók.Például olyan mondatokat mondanak, amire csak igennel lehet válaszolni.Olyasmi ez, mint a hideg olvasás.

Nos, csak ennyi.A terápiás hipnózis nem érdekel.Egyébként az, hogy hipnózisból az ember esetleg nem tud magához térni, csak mendemonda.

Köszönöm a választ!

2012. aug. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!