Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezért kaphatnék Nobel-díjat?

Ezért kaphatnék Nobel-díjat?

Figyelt kérdés

Táborozás közben vonaton szórakoztunk, Chuck Norris-os vicceket mesélve, és elhangzott: "Chuck Norris ismeri a Pí utolsó számjegyét." Mire rávágtam: én is . :D Tiszta poénból mondtam egy számot, és végiggondultuk. És tényleg az a szám az !


Szóval, akik matekban jeleskednek, azok kaphatnak Nobel-díjat? Ha igen, miből?

Ja, és hol találok képeket a Nobel-díj mindkét oldaláról?


Előre is köszi.


2012. aug. 13. 17:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én még mindig tévhitben vagyok mert sztem tökre igazad van. Bár sose értettem a matekhoz.
2012. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy bármiért kaphatsz. A lényeg az, hogy a pénzből adj valamennyit azoknak, akik a Nobel-díjat odaítélik. Persze ez vicc volt, de az nem vicc hogy a tudomány igazi nagyjai sajnos valamiért ritkán kapják meg e díjat. Míg olyanok akiknek semmi keresni valójuk nem lenne a díjazottak között, ők meg mégis ott vannak. De ez nem is olyan meglepő, hisz gondoljunk csak a magyar viszonyokra, ki nyeri nálunk a zsíros állami megrendeléseket? Hmm, hát persze, a világ nem tisztességes.
2014. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!