Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most olyat fogok mondani...

Valentin789 kérdése:

Most olyat fogok mondani nektek amitől felfog állni a szőr is a hátatokon. De vajon mik ezek? Aszteroidák üstökösök? Vagy talán idegenek? Várom a válaszaitokat!

Figyelt kérdés

A NASA és a SETI három hatalmas (210-180 Km) hosszú ismeretlen repülő tárgyakról számolt be a Plútó mögött.Amik a Föld felé tartanak! Egyre gyorsabban közelednek! És 2012 év végére érnek ide! Az egyik ismeretlen formájú még a másik csészealj formájú míg a harmadik cilinder formájú! ?

A NASA kiszámolta a 2012-es év végére fognak ide érni!

Ami egybe esik a maják világvége jövendölésével!

Talán a világvége jön? Vagy valami más? Néhányan úgy gondolták hogy csak kép hiba lehet... Ezt mi gyorsan elvetetük mert több mint 160.000 Km/h-ás sebességel jönnek! szerintem ez valami természetfölötti! De döntsétek el ti!


2012. jún. 20. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg retekül tele lenne most minden ezzel az infóval ha igaz lenne. Szóval küldj már egy linket, vagy valamit, de az nehogy a nők lapja egy kivágott oldala, vagy egy youtubes hülye gyerek újabb összeesküvés elmélete legyen!
2012. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A maják nem jövendöltek világvégét 2012 év végére.
2012. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
22%
Beleborzongtam. Am múltkor hallottam hogy a maják nagyon profik voltak az asztonómiában és valami bigyót napra pontosan kiszámoltak, de amúgy is, ha UFÓK is lennének akkor is hamarabb is tudtak volna jönni
2012. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

> A NASA kiszámolta a 2012-es év végére fognak ide érni!

Mutass már erről egy cikket légyszíves.

És kérnék egy a NASA weblapjára mutató linket is!


> Ezt mi gyorsan elvetetük mert több mint

> 160.000 Km/h-ás sebességel jönnek!

Kik azok a "mi"?

Ezo-izé baromságokat olvasgató 10 éves hülyegyerekek?

2012. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Tökjó! azok alapján, amit leírtál, a legjobb esetben is 38 hónap múlva érnek ide. Az majdnem 2012 vége.
2012. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos,találtam egy linket egy kis kutakodás után elég érdekes.

[link]

2012. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivan, valamelyik csodálatos hírportál lehozta ezt megint?


Ma már ez a harmadik kérdés erről a rendkívül "friss" és "érdekes" "hírről"... Kár, hogy tavalyi, és kár, hogy nem igaz, és kár, hogy már tavaly is három pillanat alatt megcáfolták...

2012. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hollófernyiges ***** válasza:
Nyilván a három maja istentestvér az és jönnek elvenni a világot a bátyjuktól aki éppen most uralkodik.
2012. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1.) ez már tök régi hír, és ez akkor elég érdekes volt és port kavart, erre bejelentették a NASAék hogy csak képhiba, és semmi nincs ott, egy rossz vicc

2.) maja naptár? nem hallottátok hogy most találtak olyan maja naptárt ami tovább megy és nem áll meg 2012nél?!!!

ha már mindenképpen világvégét akartok, akkor nézzetek a szupervulkánok után ;-)

2012. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül belefutottam ebbe a kérdésbe. Érdekes így olvasni, hogy már túléltük a világvégét.
2012. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!