Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valóban jártak emberek 1972-be...

Valóban jártak emberek 1972-ben a Marsnál? Le is szálltak a felszínére, vagy csak a világűrből tanulmányozták?

Figyelt kérdés

Egy érdekes videót találtam a neten:

http://www.youtube.com/watch?v=mUP3HIgjcA0&list=FLZKSnyQEKW-..


Kiszivárogtatott Mars Videó 1972



2012. ápr. 5. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyne határozottan.

Sőt még be is népesítették, mint anno Ádám és Éva a földet.

2012. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyenge próbálkozás, a készítő is tudja. Nem véletlenül nem lehet kommentálni a videót.
2012. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leszálltak, le is telepedtek. Ők a marslakók!
2012. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, de nekem tetszett.
2012. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én viszont olvastam olyat,hogy már hamarabb meghódítottuk a Marsot,mint a Holdat.

És én hiszek benne.

Az a baj,hogy minket az orrunknál fogva vezetnek,mindenről csak hazudgálnak,mi pedig elhisszük.

Nos én kivétel vagyok.

2012. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes dolog, és még mennyi más mindent titkolnak el előlünk. Viszont ez a téma érdekelne egy kicsit részletesebben.
2012. jún. 13. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
A videó kamu, egy valamilyen űrodüsszeia tv-sorozatból lett kiollózva, látszik ahogy libeg az ürkabin antennája.:-) Viszont érdekes, bennem is felmerült egyéb dokumentumokból hogy a marsot is megjártuk már.
2016. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!