Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Piramisba hol van a bejárat?...

Piramisba hol van a bejárat? Vezetnek a belsejébe túrákat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen és melyik piramis? Maja, tolték, egyiptomi és ezek közül melyik?
2009. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%
Ha az egyiptomiról kérdezel, akkor be lehet kúszni mászni a belsejébe. Legalábbis 10 évvel ezelőtt be lehetett menni. Édesapám volt bent, és mondta, hogy nagyon rossz volt. Levegőtlen, szűk úton kellett menni, elég sokat, és sokan rosszul lettek, őket hordágyon vitték ki... Ráadásul a kamra is elég kicsi, és semmi érdekes nem volt bent. Én azt hiszem nem mennék be. Tévén nézném meg :)
2009. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb piramisban vannak belül is kamrák, de ahogy fentebb is írták, nem derül ki a kérdésből, hogy pontosan melyik piramisokra is gondolsz.


Egyiptomban a gízai piramisok a leghíresebbek, ezek mindegyike látogatható bár csak néhány kamra van a belsejükben, ezek is teljesen üresek. A többi egyiptomi piramis le van zárva a túristák elől (legalábbis azok amiket én láttam).

2009. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!