Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok egy híres...

Mit mondanátok egy híres űrhajósnak?

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert ebben a kategórában többen vannak azok, akiket foglalkoztat az űrtudomány

szóval, ha találkoznátok, és értenétek egymás nyelvén akkor miket mondanátok, kérdeznétek tőle?


2012. febr. 28. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok!
2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Önt hírből ismerem.
2012. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz de ezt én alapnak gondoltam, hogy köszönöm neki...
2012. febr. 28. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összes feltehető közhely kérdés és megadható válasz elhangzott már a sajtó nyilvánossága előtt.
2012. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én pont ne láttam, akokr küld el a linket... kösz

amúgy én valami személyesre gondoltam, ami titeket érdekelne, nem olyan hogy csá milyen súlytalannak lenni...

:D

2012. febr. 28. 18:23
 6/10 anonim válasza:

Hogyan szarsz az űrben?

Szerinted miért foglalkoztatja ez a kérdezőt?

2012. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy őszinte űrhajóssal találkoznék akkor ennyit kérdeznék:"Tényleg megtörtént a holdraszállás?" De csak azért kérdezném ezt,mivel sokan vitatkoznak ezen a témán.
2012. febr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondana, hogy a holdraszallas tenyleg megtortent honnan tudnad, hogy igazat mond? Ha nem tortent meg, miert mondana el eppen neked? :-D Az osszeeskuveselmeletek gyonyoruek...
2012. febr. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdésre válaszoltam :D amúgy énse hiszek az összeesküvés elméletben,mármint,hogy nemtörtént volna meg a holdraszállás :D
2012. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én szidnám az anyját
2012. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!