Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért érezhetek ilyet?

Miért érezhetek ilyet?

Figyelt kérdés
A barátaimmal egyszer hülyülésből szellemet idéztünk és azóta ha egyedül vagyok itthon úgy érzem valaki áll mögöttem vagy melletem pedig senkit nem látok..és mikor be van gyújtva meleg van idebent..engem sokszor ráz a hideg...SEGITSETEK!! MERT FÉLEK!! anyukámnak pedig nem szeretnék szólni!!

2012. febr. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a pszichológia tudományok miatt írtad ide a kérdést.

Az ember a saját (gyakran csak vélt) félelmeit képes a környezetére kivetíteni, vagyis olyannak látja a környezetet, amilyennek magában gondolja. Ha beparáztattad magad, akkor ilyen dolgokat gondoltál magad köré. És ha ilyeneket gondolsz, akkor ilyeneket is fogsz tapasztalni, és ez a folyamat önmagát erősítheti is.

A lényeg, hogy ne parázz. Ennyi. :D

2012. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pacsi ***** válasza:
első jól mondja, beképzeled, mert még a szellemidézés jár még a fejedben (talán csak tudat alatt) foglalkozz valamivel, ami eltereli a figyelmed és elfelejted a dolgot
2012. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Placebo.

Ez is hasonló.

Google meg is mondja mi ez. ("A placebo emellett az arra hajlamos (placeboresponder) páciens állapotának javulását tudja elérni valódi beavatkozás vagy hatóanyagok nélkül, akár pusztán a kezelésbe vetett hit által.")

G.

2012. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%
Szólj csak neki,ha nem kamuztál, ÉS TÖBBET NE IDÉZZ SZELLEMET,MERT FELZAKLATOD A NYUGALMÁBÓL ÉS BEGURUL ÉS HA ABBAN A HÁZBAN MARADSZ AKKOR AZ A VALAKI ÉLETED VÉGÉIG KÍSERTENI FOG. NYUGALOM MEGZAVARÁSA OKÁBÓL. TEMETŐBE EGYDÜL NE MENJ,HA MÉSZ AKKOR NE RÓNGÁLJ,MERT AHOGY KIS KOROMBAN ÉN TETTEM,RÁMSZÁLTAK ÉS KÍSÉRTETTEK MÉG NEM TISZTÍTOTTAM ÉS SZÉGYEN VAN NEM SZÉGYEN MÁSNAP KI MENTEM ÉS ELNÉZÉST KÉRTEM ABBA HAGYTA!!!. HA NEM AKARSZ HOLTTÓL BOCSÁNATOT KÉRNI VAGY SZOBÁT TISZTÍTANI,NE IDÉZZ,NE RONGÁLJ VAGY NE CSINÁLJ SEMMIT A HOLTTAKAL KAPCSOLATOS DOLGOKKAL.
2012. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!