Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A homlok magassága tényleg...

A homlok magassága tényleg összefügg az intelligenciával?

Figyelt kérdés
szokták mondani, hogy akinek magas a homloka az okos ember, ennek van tudományos alapja?

2012. jan. 27. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert az agyunk tömörödve fejlődött, és miért pont a nácikat hozzák fel egyesek,nem csak nekik van nagy homlokuk,és fejük, az lehet bárkinek nagy,miért pont ő rájuk mondjátok?
2012. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszoló vagyok! Pl:. nekem is nagy, a homlokom,de nem vagyok náci :D XD
2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem függ össze..

Az agy át tudja tenni bárhová az információt.

Bár tény mi tény abba van némi kis igazság hogy a magas homlokú emberek lexikális tudásba mintha jobbak lennének.

De lehet ez csak véletlen vagy csak jobban megmarad hogy magas homlokú volt az illető.

Amúgy meg ismerek én olyan maga homlokú embert jut eszembe aki olyan buta mint a föööd! :)

2012. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pl az őslényeknek, akkora volt a feje, mint egy ház, mégis narancs méretű volt, az agyuk!
2012. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem is tudom.. Brendon nagyon okos... P!ATD
2018. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14: "akkora volt a feje, mint egy ház, mégis narancs méretű volt, az agyuk!"

Fideszes előember...:)

2020. máj. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!