Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az jó, ha 14 évesen 122 az...

Az jó, ha 14 évesen 122 az IQ-m, vagy az alacsony?

Figyelt kérdés

Most töltöttem ki egy online IQ tesztet ( [link] és nem tudom,hogy a 122 az jó eredmény-e 14 éves fejjel (októberben leszek 15).

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 21. 18:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
hehe nekem 116 pont..16vaok elég unalmas teszt egyébként minden második feladat ugyanaz..:D
2009. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%
Én tíz éves vagyok.Jó e az IQ eredményem:130 IQ?
2009. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
115 körüli az átlag, de nem hiszem, hogy életkortól függne.
2009. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

28 vagyok, de szerencsémre negatív. Ez jó?

Viccet félretéve, ezek a tesztek nem sok mindenre jók. Elmondom, hogy mi a jó:

18 éves korodban sikeres érettségi (esetleg egy középfokú nyelvvizsga és legalább egy tárgyből emeltszint). 23 éves korodra egyetemi diploma, 25 évesen doktori cím 3 év gyakorlattal a hátad mögött. 26 évesen 2 éves házassági évforduló, 27 évesen az első gyereked első szülinapja. 28 évesen eltartod a családod (feleséged a kicsivel otthon), fizeted a törlesztőt a lakásodra/házadra és havi x 10 ezret félreteszel.

Amennyiben ezt eléred (mindenki számára adott a lehetőség), az jónak számít...

2009. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? Az abszolút átlag igenis 120! Magyarországon viszont sajnálatosan 100, és ez nem vicc. De amúgy 120 körül van.
2009. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
19.25-nek mondanám,hogy már a helyesírásodból és/vagy a fogalmazásodból ítélve is kételkedek benne,hogy neked 130 lenne...
2009. máj. 25. 20:23
 17/27 anonim válasza:
73%
19:52-es te most pont 28 vagy. Neked sikerült az,amit leírtál? Van feleséged, gyermeked, doktori címed, lakásod/házad? Mert ha nincs akkor ez eléggé kioktató volt,de ha van is nem mindenkinek sikerül ez mind. NAgyon-nagyon sokminden közreműködik egy ember életében.
2009. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%

"Kedves" 09:18!

Igazából nem sok közöd van ahhoz, hogy milyen anyagi háttérrel rendelkezem. A kérdés sem erről szólt, hanem egy webes IQ teszthez, ami -barátok közt is bevallhatjuk- nem sokat ér. Elmondtam, hogy mi számít jónak. Nem írtam, hogy ezek a feltételek kivétel nélkül érvényesek rám. Nem mondtam, hogy hatalmas házban lakom és milliomosként lógatom a lában a Maldív szigeteken a parton. Olyat sem állítottam, hogy gyerekeim vannak és mindent megkapnak.

Válaszoltam egy kérdésre, hogy mi számít(hat) jónak, ez is gond? Hazudhatnám, hogy 5 diplomám van és unalmamban járok ide írogatni, mert már unom a költekezést. Nem tettem! (hazugság lenne)

Sajnálom, hogy félreértettél, esetleg a lelkedbe tiportam...vagy nem tudom....

Az állításom fentartom. Amennyiben valaki eléri ezt, jónak számít....(nem mondtam, hogy magamról írtam, amennyiben mégis így érzékelted és erre válaszoltál, ez esetben irigy vagy)...

2009. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy mennyi az iq-d, a lenyeg az, hogy azt ami van hogyan tudod hasznalni. Van aki 170es iqval egy villanykortet sem tud becsavarni, es kint csovezik a hid alatt a 3 diplomajaval. En is atlag feletti volnek, de erre szarni ra, mert nem szamit. Es foleg nem megelegedni vele tessek meg szepen hozzatenni parat, azt meg jol hasznalni:)
2009. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 bumbi02 ***** válasza:
a netesek közel nem adnak pontos értéket... neteset kitöltöttem volt ameiken 140es IQ-m volt... el kell menni hivatalos mérésre az ad megbizható eredményt... (hivatalason 126 lett MAWI félével és 122 egymásik félével aminke nem ugrik be a neve:D, szal látható h nem 140...)
2009. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!