Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy II. Világháború...

Mennyit ér egy II. Világháborús Cigaretta tárca?

Figyelt kérdés
153g-os, nem tudom pontosan, hogy, ezüst e. Van bele "nyomva" sorozatszám (2x ugyan az), ami után van valami jel, de nagyon pici, úgy látom mintha, egy nyomtatott T betű lenne egy körben. a Fedele díszített és a közepén egy felirat Gravírozva.: Dr. HJ. Valaki valami ötlet?
2011. szept. 28. 21:21
 1/2 anonim válasza:
Vidd el műzeumba ott felbecsülik értékét.Nem kicsi.Nagyon nem kicsi.
2011. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ne gondold hogy egy II VH tárca akkora hú de nagy érték. Az még nem volt olyan régen. Esetleg ha tényleg nemesfém, talán. De tudod minden annyit ér amennyiért el tudod adni.


Nézz szét az ebayen, hátha látsz hasonlót. Szivardobozok 5 és 1000 dollár közt vannak, ez az ezüst példány pl 20 dolláron áll:


[link]


Az ebay persze nem csodamódszer, de támpontotad, hogy mennyit is érhet kb, aztán főleg ugye ritkaságtól függ meg egy-két dologtól, hogy egy gyűjtő mennyit adna érte.


Egyébként én nem annyira a múzeumokat ajánlom, egy muzeológusnak köze nincs ahhoz, hogy valami tárgy mennyit ér. Szerintem egy aukciós házzal érsz a legtöbbet, ők érdekeltek a magasabb árban mert %-ot vonnak.

2011. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!