Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Holnap este műhold zuhan a...

Holnap este műhold zuhan a földre. Ti mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Olvastam róla az időképen, amiben írták, hogy 1991ben lett fellőve ez a UARS (Upper Atmosphere Research Satellite) és majd holnap este fog lezuhanni. Ahová zuhan, ott embereket is ölhet? Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem! Csak sajnos elég tudatlan vagyok ezen a téren.
2011. szept. 22. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy tucat ilyen kérdés volt már, de a lényeg, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy bárkire ráessen. Nagyobb eséllyel üt el egy autó. :)
2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Itt van részletesebben: [link]
2011. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja már volt ezzel kapcsolatban kérdés? Pedig kerestem, de én nem találtam.

Köszönöm szépen az eddigi infókat! :)

2011. szept. 22. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Lottózz inkább! Hogy ötösöd lesz, annak sokkal nagyobb a valószínűsége, mint annak hogy téged eltaláljon, avagy neked sérülést okozzon...
2011. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem attól tartottam, hogy pont az én fejemre fog esni a műhold, csak az érdekelt, hogy mennyire van veszéllyel az emberiségre, ha lakott területre esett volna. Október végén is le fog esni egy, olvastam róla, ott már nagyobb esély van arra, hogy lakott területen ér majd földet a műhold.
2011. szept. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!