Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Polgárőrnek gázriasztó pisztol...

Polgárőrnek gázriasztó pisztoly? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Polgárőrök hordhatnak maguknál ruhába rejtve gázriasztó pisztolyt?És milyet érdemes venni mert a neten nem sok mindent találtam róluk olvastam hogy van gumilövedékes patron,riasztó...ezek felől érdeklődnék!
2011. aug. 3. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hordhatnak. Bár ki tudja... már rég voltam szolgálatba. :D
2011. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen én is úgy tudom hogy nem hordhatnak de a neten azt írják hogy nem veszélyesebb a gázspraynél...hát nem tudom akkor köszönöm a válaszod!
2011. aug. 3. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, nem vagyok bizt. őr, csak vállalkozó, hordhatok magamnál, rendőrségi engedéllyel! Ha pl. bankba megyek, az ajtónál szólok a bizt. őrnek, hogy mi az ábra, nehogy már azt higgye hogy ! Ennyi. Volt, hogy szerencsére nem éles a kicsikém, mert egy kemény bunyónál " ketten voltak" és bizony muszáj volt használnom, talán nem itt ülnék most!
2011. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kés neked milyen van?mennyire hatásos?köszönöm a válaszod üdv.
2011. aug. 4. 19:57
 5/7 Moha- válasza:
Onvedelmi cellal kizarolag revolvert ajanlanek, de polgaroroknek/biztonsagioroknek esetleg kidoboknak feltetlenul huszezer forint alatti magyar/torok gyartmanyu szekrenytarast javasolnek kizarolag a statisztikak alapjan.
2011. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Milyen statisztikák alapján?
2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moha- válasza:

Az KÖRE (kelet europai Önjelölt Rambòk egyesulete) statisztikai alapjan a biztonsagiorok/kidobok/polgarorok es vaganyok szinte kivetel nelkul mind a kovetkezo parametereknek megfelelo fegyvereket valasztjak:

-huszezer forint alatti

-szektenytaras/ontolto

-egymassal femesen erintkezo alkatreszek acelt nem tartalmaznak

-csore toltve, fesztelenitve biztonsagosan nem viselheto

-onvedelemre alkalmatlan

-megbizhatatlan

-tulajdonosat kis osszegert cserebe megajandekozza a harcos/maffiozo/rendor/testor/nyúzott kommandos/bergyilkos...stb szerepekkel torteno legteljesebb azonosulas kepzetevel.

2013. szept. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!