Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Minden embernek más hangja van?

Minden embernek más hangja van?

Figyelt kérdés
Nem ének hangra gondolok,hanem rendes "beszédhangra". És ha igen,akkor az hogy lehet? Mármint...én nemtudom elképzelni hogy 6milliárd embernek a Földön más más hangja legyen..
2011. júl. 29. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nemrég találkoztam egy pasassal, akinek koppra ugyan olyan hangja volt, mint az egyik haveromnak. Ha nem láttam volna, hogy nem ő az, el sem hiszem.
2011. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon válasza:
100%
kizárt, hogy 6milliárd féle hang létezzen :)
2011. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"kizárt, hogy 6milliárd féle hang létezzen :)"


Ugyan miért? Két egyforma ember sincs. Ha apró is az a különbség, van különbség. Márpedig ha emberre igaz ez a megállapítás, igaz a hangra is....


De fogalmazhatunk úgyis, hogy igen, mindegyikük hangja különböző, de néha olyan kicsi az eltérés, hogy nincs ember aki különbséget tudna tenni az összes között.

2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 compactegon válasza:
100%
nyilván nem lehet megkülönböztetni a 66536 hZ-et a 66538 hZ-től. én arra gondoltam, hogy az EMBERI fül nem tud hatmilliárd hangot megkülönböztetni.
2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!