Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi a rendőrtiszti főiskolá...

Mennyi a rendőrtiszti főiskolán a ponthatár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:42
 1/10 anonim válasza:
3%
10 pont. Bárki mehet, nem érdekes,hogy mennyi tudása van. :-)
2011. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Itt megnézheted az előző évi pontszámokat:

[link]


Az idei pedig most csütörtökön fog kiderülni, este 8-kor.


Ja, és az első válaszolónak üzenem, hogy egy f.szkalap.

Bármennyire is szidjátok a rendőröket, engem megnyugvással tölt el, ha a nyugati-aluljáróban látok két rendőrt körözni.

2011. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
9%

13:17-nek: 1./ Tettem egy smiley-t a végére.

2./ Jó is az, ha rendőrök köröznek.

3./ Büntettek már meg mondvacsinált indokkal?

4./ Én senkit sem illettem jelzőkkel, még a magadfajta emberszabásúakat sem.

2011. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Tudod van különbség jópofaság és pofátlanság között. A te "szmájlis" mondatod az utóbbiba esik.


2. Nincs olyan, hogy mondvacsinált okkal "büntessenek". A rendőr max (ha jól tudom) 48 órára elzárhat, ha úgy ítéli meg, hogy benne lehet a kezed valamiben, vagy részeg vagy, és ezért beszámíthatatlan, stb. Ha elítélnek, azt a bíróság teszi, büntetőeljárás végén, amelynek során te védekezhetsz, illetve amíg nem bizonyítják, hogy bűnös vagy addig 100%-ig ártatlannak vagy tekintve.

Az, hogy te nem ismered a btk-t, illetve az állampolgári jogaidat és kötelességeidet, attól a rendőr (főleg a tiszt) még tudhatja ezeket, és ez alapján joga van intézkedni.

Minket egyszer elkaptak egy park közepén, jobban mondva a lakók kihívták a zsarukat, mert hangosak voltunk. Odajöttek hozzánk, kicsit ránk világítottak, megkértek, hogy ne szemeteljünk, ezért összeszedtük a sörös üvegeket, és arrébb mentünk egy másik helyre. Valszeg ha elkezdünk anyázni, meg szétrugdosni az üvegeket, akkor ott helyben meggumibotoznak minket, és mehetünk az őrsre. Ha okos az ember, akkor nem kapják el semmivel, akár indokolt, akár mondvacsinált okokkal.

2011. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
magyar rendorok nem veletlenul nincsenek megbecsulve, nem veletlenul nem tisztelik oket vagy felnek toluk mint mas orszagokban.. rohadtul korruptak es mocskos dolgok folynak benn, meg is erdemlik hogy nem keresnek semmit... egyik ismerosom ott dolgozott es meselt 1-2t
2011. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kedves nagyokos, rendőrpárti !

232 a ponthatár...szóval ?

A leggagyibb helyre 200-zal lehet bejutni, ez nem sokkal több annál. Ki a hülye ?

[link]

2011. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom miért gondolja azt hogy a rendőrök hülyék... az lehet hogy a leggagyibb helyen 200pont a ponthatár de lehet hogy azzal az iskolával vagy a legjobb iskolában szerzett végzettségeddel kitörölheted a seggedet mert nem tudsz elhelyezkedni...lehet hogy sokan nem szeretik a rendőröket de attól még nem hülyék...sőt ők azok akik ha nem rontják el biztos munkahelyük van...
2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves nagyokos, 67%-os


A BME az ország legjobb mérnök képző egyetem, mégis vannak 346 pontos szakok, de például az energetikai mérnök szakon is 409 a ponthatár. Viszont biztos lehetsz abban, h a bekerültek átlagpontja jóval 420-430 fölött van, és akik lerontják a statisztikát, azokat kiszórják az első évben.


Örülök, hogy olyanok érzik kompetensnek magukat ebben a témában, akik sz.rt se tudnak a felsőoktatásról. Vagy te jártál a rendőrtisztire?

2011. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ki a hülye ?"


Ha jól tudom, én senkit sem hülyéztem le, de most hogy mondod, te az vagy :)


Ja, és a mondatvégi írásjelek előtt a magyar nyelvben nincsen szóköz. Nagyokos :)

2011. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 egy igaz ut válasza:

Nagyon nehéz bekerülni: fizikai alkalmassági, pszichologiai és egészségügyi is kell.

a ponthatárok 420-375 ig változnak a szakokon. a bűnügyön a legmagasabb általábvan minden évben, míg a VÁM-NÁL inkább 370-380.

AKI NEM ÉRT HOZZÁ TARTSA MEG MAGÁNAK-ÚGYIS CSAK EGY SENKI MARAD-MINDE HÜLYE AKI IDE ÍRT KIVÉVE A RENDŐRPÁRTI. A CIVILEK NEM TUDJÁK HOGY EGY RENDŐRTISZT VAGY NEMZETBIZTONSÁGI MIT TESZ. OLYAN HÁBORÚKBA HARCOL AMIKRŐL TI NEM IS TUDTOK.. TI NEM ÉRDEMELTEK MEG SEMMIT, DEHÁT A FIZETÉS VÁLTOZHAT A RENDŐRSÉGNÉL ,DE AZ ILYEN SELEJT SELEJT MARAD.. EGYÉBKÉNT JÓ A FIZETÉS EGY TISZT 300-RET KERES. TISZTHELYETTES 100 FÖLÖTT

SOK SIKERT !!4

2011. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!