Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a filmről?...

Mit gondoltok erről a filmről? Vajon tényleg összeomlik a világunk?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XVRKmBc91W4


A film címe Összeomlás. Mindenkinek ajánlom, próbáljátok meg terjeszteni, lehet hogy ennek több haszna van mint a Való Világnak.


2011. júl. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de nem fogom ezt végignézni, baromi hosszú, és ha jól vettem ki pár véletlenszerűen kiválasztott pillanatát, vallási jellegű a téma. Vázolnád pár mondatban a lényegét? Akkor esetleg tudnék mondadni rá bármit is ...


A Valóvilágon meg néha jót lehetett röhögni :)

2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb fél óráig bírtam A lényegét értem. Hihető. Én csak abban bízok, hogy Isten gondoskodik majd a teremtményéről, az emberről. De nem biztos, hogy jó dolog az embereket rémisztgetni, a "falra festeni az ördögöt." Vannak emberek, akiknek az a dolguk, hogy megoldják ezt a problémát. Elvégre úgy még nem volt, hogy ne lett volna sehogy.
2011. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha hasonló témájú film érdekel, nézd meg a Képletet ;)
2011. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
neked az agyad omlott már össze...
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!