Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szappanból hogy kell T. N. T...

JLlompi kérdése:

Szappanból hogy kell T. N. T gyártani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha sípol a telefonod beszélgetés közben,ne csodálkozz!De azon se,ha kommandósok rúgják rád az ajtót.Hogy lehet ilyet mondani?

2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ilyen internetes hülyeséget senki nem vesz komolyan. :D
2011. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ja ,a szegedi lövöldözős diák az komolyan gondolta mégsem állították meg ,én meg a rendszer ellensége vagyok amolyan Che Guevara
2011. júl. 2. 00:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Kis csegevara mi?.... a RENDSZER ellensege?... Az meg nem jutott eszedbe, hogy valami ertelmeset csinalj, hogy anyadeknak ne egjen a feje miattad? Tanulhatnal mondjuk kemiat, es akkor kapasbol megsporolhattad volna ezt a hulye, bena kerdest. (De, ha csak poen, akkor is sz@r)
2011. júl. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem szappanból kell.

Remélem nem vagy Nógrádi:

[link]

2011. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Nevem Senki17 válasza:
megfogod a szappant, eldobod jó messzire, aztán veszel e tnt-hez anyagot... kb ennyi köze van hozzá-.-"
2011. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Balogh Zotya válasza:
megnézem,hogy hogyan csinálod ugyanis szerintem ehhez kémiai labor kell xD
2013. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Trinitrotoluolt tudtommal sehogyan, a dinamitot meg meg lehet oldani. Kivonod a szappanból glicerint és nitrálod, akkor ha jól csinálod nitroglicerint kapsz, amit némi kovafölddel összeboronálva.
2013. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!