Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kéne jól puskázni?

Hogy kéne jól puskázni?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, akinél nem lehet nagyon puskázni :( folyton kb 10 oldalakat kérdez vissza szóról szóra. Írtam már puskát, de nagyon nagyra sikerült. Ha kicsi, az se jó, folyton lapozgatni kéne... Mit tegyek? :$
2011. jún. 8. 10:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
tanulj?
2011. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
tudod ki fog megtanulni kb. 80 oldalt pár óra alatt...
2011. jún. 8. 10:23
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért pár óra alatt kellene megtanulni - szerintem nem most kaptad fel a 80 oldalt. De mire puskát irnál ekkora anyagról, az alatt meg is tudod tanulni.
2011. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akárki, akinek muszáj. 80 oldalt pár óra alatt 4-5x el lehet olvasni, az meg már az 5-re is elég.
2011. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs az az ember akit át engedne?
2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

úgy bírom az ilyeneket -.- sztem nem pár órád volt arra , hogy 80 oldalt megtanulj .


amúgy meg tényleg átolvasod és már az is segít, 2-es 3ast csak össze tudsz hozni .

2011. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez tudomány? Hogy nem tanulsz az egy dolog, de itt teszed fel a kérdést, ahol tudni is kellene valamit, hogy hogyan lehetsz még tudatlanabb, ez már pofátlanság. Tanulj mert hülye maradsz!
2011. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ötleteket vártam, nem kioktatást...

nagyokosok xD

2011. jún. 8. 11:19
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
80 oldalról képtelenség puskát írni, nagyokos! Ezzel te is tisztában vagy.... Tessék kézbe venni a könyvet, és elolvasni néhányszor! Ha megérted a lényeget, látod az összefüggéseket, és nem csak olvasol, azért már annyi fogalmad lesz a dologról, hogy egy kettest össze lehessen hozni. Ha pedig mindenképpen akarsz puskát írni, akkor azokat a szavakat, kifejezéseket, fogalmakat írd ki, amelyek fontosnak tűnnek, illetve ha látod, eszedbe jut a rizsa része hozzá.
2011. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"80 oldalt pár óra alatt 4-5x el lehet olvasni, az meg már az 5-re is elég."


pár óra legyen mondjuk 3.. szóval te három óra alatt 400 oldalt elolvasol? olyan témáról ami nem érdekel??

2011. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!